۰
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار:

دانش آموزان چابهاری از واکسیناسیون استقبال خوبی کردند/ مشارکت گسترده نهادها و دستگاه های اجرایی در طرح ضربتی واکسیناسیون کرونا الزامی است

همایون دادگر گفت: طرح ضربتی واکسیناسیون دانش آموزان شهرستان چابهار در گروه های سنی ۱۲ تا ۱۸ سال به صورت جهادی در پایگاه های تجمیعی و در مدارس سطح شهرستان چابهار در حال اجرا است.
دانش آموزان چابهاری از واکسیناسیون استقبال خوبی کردند/ مشارکت گسترده نهادها و دستگاه های اجرایی در طرح ضربتی واکسیناسیون کرونا الزامی است
همایون دادگر؛ سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران با اشاره به روند واکسیناسیون دانش آموزان در طرح ضربتی واکسیناسیون بیان کرد: شرط حضور دانش آموزان در کلاس های درس داشتن کارت واکسن
 
وی با اشاره به استقبال خوب دانش آموزان و والدینشان از این طرح افزود: در بازدیدهای میدانی از نخستین روزهای اجرای طرح تاکنون شاهد استقبال خوب دانش آموزان و والدین آنها هستیم و امیدواریم هرچه سریعتر این گروه سنی حساس و در خطر به طور کامل واکسینه شوند.
 
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار با اشاره به مشارکت مجموعه آموزش و پرورش در اجرای این طرح تصریح کرد: با همکاری مجموعه آموزش پرورش شهرستان و مشارکت پرسنل آن در طرح ضربتی واکسیناسیون و کار تیمی در زمینه واکسیناسیون دانش آموزان، مشارکت و همگرایی بالایی مشاهده می شود.
 
وی گفت: از طرفی همکاری گسترده همه نهادها و دستگاه اجرایی شهرستان اعم از علما و روحانیون، بسیج سپاه شهرستان، سازمان منطقه آزاد و سایر دستگاه ها با محوریت فرمانداری را شاهد هستیم و این همکاری جهادگونه نویدبخش شتاب و تسریع در امر واکسیناسیون به منظور مقابله با موج ششم بیماری است.
 
وی خاطر نشان کرد: باید استقرار پایگاه‌های واکسیناسیون در ادارات انجام و واکسیناسیون کامل کارکنان و خانواده‌های آن‌ها بدون معطلی با همکاری افراد انجام شود.
 
دادگر اشاره کرد: رعایت پروتکل های بهداشتی نباید پس از دریافت واکسن از سوی افراد قطع شود و این تصور اشتباه است که باید همگان به آن توجه داشته باشند.
 
وی افزود: استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی همچنان پس از واکسیناسیون باید ادامه داشته باشد تا زمانی که کلیه افراد واکسینه و دیگر هیچ خطری جامعه را تهدید نکند.

انتهای پیام/
شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۹
کد مطلب: 456987
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *