۰
فرمانده سپاه شهرستان چابهار:

500بسته معیشتی طرح کمک های مومنانه بین خانوارهای نیازمند چابهار توزیع شد/ راه شهدا برگرفته از زندگی اهل بیت (ع) است

محمدعلی پوراحمدیان گفت: 500 بسته به ارزش 2میلیون ریال بین خانوارهای نیازمند شهرستان چابهار در طرح کمک های مومنانه به مناسبت هفته دفاع مقدس توزیع شد.
500بسته معیشتی طرح کمک های مومنانه بین خانوارهای نیازمند چابهار توزیع شد/ راه شهدا برگرفته از زندگی اهل بیت (ع) است
سرهنگ پاسدار محمدعلی پوراحمدیان؛ فرمانده سپاه شهرستانی چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس و زنده نگه داشتن فرهنگ شهدا که بارها مورد تاکید رهبر معظم انقلاب برای حفظ راه امام و انقلاب است، سپاه شهرستان چابهار بسته های مواد غذایی را بین نیازمندان توزیع کرد.

وی افزود: این برنامه در راستای طرح کمک مومنانه اجرا شد و 500 بسته که هرکدام به ارزش 2میلیون ریال بوده که بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا توزیع شده است.

وی اظهار کرد: این بسته های مواد غذایی شامل برنج، رب، روغن، حبوبات، مواد شوینده و بهداشتی است و در این ایام می تواند کمکی برای خانوارها باشد.

فرمانده سپاه شهرستانی چابهار گفت: یکی از راه و رسم زندگی شهدا که برای همه آحاد مردم آشکار و شفاف است، دستگیری از نیازمندان می باشد که این منش آنها برگرفته از زندگی اهل بیت عصمت و طهارت(ع) است.


وی خاطر نشان کرد: امروز وظیفه ما سرلوحه قرار دادن راه و روش زندگی شهدا است تا بتوانیم در مسیر گام دوم انقلاب به درستی قدم برداریم.

پوراحمدیان ادامه داد: حفظ فرهنگ شهدا در امتداد راه اهل بیت(ع) است و بدون شک ادامه راه انقلاب مقدمه نهضت جهانی حضرت صاحب الزمان (عج) خواهد بود.

انتهای پیام/
سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۲۴
کد مطلب: 456968
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *