۱
مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان چابهار:

تجلی ظرفیت‌های استان برای دانشجویان ضروری است/ طرح راهیان پیشرفت به احیای امید عمومی می‌پردازد

محمدرضا حسینی گفت: توانمندی و ظرفیت های موجودی در استان وجود دارد که میتوان با شکوفا شدن، دستاوردهای بزرگی در بخش‌های مختلف به دست آورد.
تجلی ظرفیت‌های استان برای دانشجویان ضروری است/ طرح راهیان پیشرفت به احیای امید عمومی می‌پردازد
به گزارش چهاربهاران، محمدرضا حسینی؛ مسئول دفتر بسیج دانشجویی چابهار در دیدار با رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان بیان کرد: مشکلات و مسائلی اقتصادی که مردم امروز گرفتار آن هستند سبب شده تا اتفاقات و رویدادهای منفی بسیار بیشتر از نکات مثبت موجود در کشور دیده شود.

وی ادامه داد: فراگیری ویروس کرونا نیز از سوی دیگر، اقشار مختلف از جمله دانشجویان را بیش از پیش به سمت فضای مجازی و اخبار کاذب سوق داده و از واقعیت های قابل ملاحظه و غیرقابل انکار دور کرده است.

مسئول دفتر بسیج دانشجویی چابهار ظرفیت های موجود در کارخانه ها و صنایع استان را یکی از موارد مغفول‌مانده خواند و تصریح کرد: اکثر قریب به اتفاق مردم استان از توانمندی فرزندان این سرزمین اطلاعی ندارند و همواره از ناملایمات و کمبودها گلایه می کنند در حالی با وجود دردها و رنج های فراوان، پتانسیل های خوبی نیز در شمال تا جنوب استان وجود دارد که می توان ساعت ها و روزها به آن پرداخت.

وی از طرح راهیان پیشرفت نام برد و گفت: این طرح برای غلبه بر موج ناامیدی ها و «نمی‌توانیم»ها در بسیج دانشجویی آغاز به کار کرده و تلاش می کند تا دانشجویان را به خوباوری برساند و توجه عموم مردم را به دستاوردهای علمی و کاربردی جلب  کند.

حسینی خاطرنشان کرد: در همین راستا و با عنایت به اینکه جوانان مخاطب اصلی حرکت در گام دوم انقلاب هستند، بخشی از طرح راهیان پیشرفت به برگزاری بازدیدهای علمی از صنایع و تولیدی های توانمند و موفق استان اختصاص پیدا کرده است.

انتهای پیام/
چهارشنبه ۱۷ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۶
کد مطلب: 456915
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *