۰

اهل بهانه نیستم اما نقطه قوتم را کور کردند/از همه عذرخواهی می‌کنم

ملی پوش المپیکی تنیس روی میز کشورمان ضمن عذرخواهی بابت شکست و رفتارهای غیرالمپیکی‌اش گفت: برای رقابت با حریفی که ٥٠ پله در رنکینگ جهانی بالاتر از من است، نقطه قوتم را کور کردند.
اهل بهانه نیستم اما نقطه قوتم را کور کردند/از همه عذرخواهی می‌کنم
به گزارش چهاربهاران به نقل از خبرنگار اعزامی مهر به توکیو، پرونده تنیس روی میز ایران در بازی های المپیک به دلیل حذف زردهنگام نیما عالمیان خیلی زودتر از حد تصور بسته شد.
این ملی پوش تنیس روی کشورمان روز گذشته در دور نخست مسابقات به مصاف "پائول درینکال" از انگلستان رفت و با نتیجه ٤ بر یک شکست خورد تا زودتر از حد تصور مجبور به ترک توکیو شود.
نیما عالمیان در گفتگو با خبرنگار اعزامی مهر به توکیو در مورد این دیدار و عملکردش در آن گفت: بازی تمام شده و من بازنده آن بودم، الان هم چه حرفی برای گفتن باید داشته باشم؟
وی تصریح کرد: اهل بهانه و بهانه گیری نیستم اما نقطه قوت من را در این دیدار کور کردند، من همیشه از سرویس های معکوس استفاده می کنم. این سرویس اصلی من در تمام بازی هاست، در واقع این نوع سرویس نقطه قوت اصلی من در تمام مسابقات است که اجازه استفاده از آن را از من گرفتند.
ملی پوش تنیس روی میز کشورمان ادامه داد: در هیچ دیدار و رقابتی سابقه نداشت تا این حد به سرویس های معکوس من حساسیت داشته باشند و به آن تذکر و اخطار بدهند.
عالمیان در عین حال تاکید کرد: اصلا قصد صحبت کردن در مورد داور و عملکرد او را ندارم، اینکه داور در به هم ریختن من و تغییر کامل جریان بازی مقصر بودم یا نه را نمی دانم و نمی خواهم هم در مورد آن صحبت کنم اما این مشکل برایم عجیب بود که تا این حد به سرویس همیشگی من اخطار داده شد.
وی با بیان اینکه با رنکینگ ١٢٨ مقابل حریفش قرار گرفت که رنکینگ ٥٨ را دارد، خاطرنشان کرد: حریف من دقیقا به اندازه ٧٠ پله از من بالاتر است، بازی مقابل چنین بازیکنی و در چنین شرایطی باید با نقطه قوت انجام شود اما این نقطه را از من گرفتند.
پینگ پنگ باز ملی پوش کشورمان در مورد رفتارهای عجیب و غیر المپیکی که داشت نیز گفت: وقتی اینگونه با محدودیت و اخطار مواجه شدم، ناخودآگاه کنترلم را از دست دادم چون اصلا انتظار چنین تصمیماتی نداشتم. با این حال از همه عذرخواهی می کنم، بابت شکستی هم که متحمل شدم هم شرمنده ام و هم عذرخواهی می کنم.
نیما عالمیان با بیان اینکه فردا توکیو را به مقصد تهران ترک می کند، گفت: خیلی زود تمریناتم را برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا و قهرمانی جهان آغاز می کنم، امیدوارم بتوانم در این دو رویداد عملکرد بهتری داشته باشم.
يکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۸
کد مطلب: 456841
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *