۰
شهردار شهرستان کنارک خبر داد:

آسفالت 9 هزارمترمربع از معابر کنارک از ابتدای سال تاکنون/ برنامه اصلی شهرداری شهر بدون کوچه خاکی است

درویش بلوچ نیا از ادامه نهضت آسفالت کوچه ها و معابر شهر کنارک با شروع سال ۱۴۰۰ خبر داد.
آسفالت 9 هزارمترمربع از معابر کنارک از ابتدای سال تاکنون/ برنامه اصلی شهرداری شهر بدون کوچه خاکی است
درویش بلوچ نیا؛ شهردار شهرستان کنارک در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: با هدف ارتقای کیفی و بهسازی معابر و پیاده‌روها و طبق برنامه ریزی توسط شهرداری کنارک جهت آسفالت شریان‌های اصلی و فرعی سطح شهر، آسفالت برخی از کوچه های خاکی در حال انجام است.
 
وی با اشاره به اینکه نهضت آسفالت معابر با جدیت دنبال می شود، تصریح کرد: طی هفته گذشته بیش از ۹ هزار متر مربع آسفالت  از مجموع ۱۷ هزار متر مربع در سطح  شهر کنارک انجام شد.
 
این مقام مسئول افزود: برخي از كوچه هاي شهر چند خانه مسكوني در آنها احداث شده عمليات زير سازي و آسفالت آنها از سوي شهرداري آغاز و در حال تكميل شدن است و در شروع سال جدید محله سورگ آسفالت خواهد شد.
 
وی ادامه داد: یکی از مهمترین دغدغه‌های شهرداری رسیدگی و ساماندهی وضعیت آسفالت معابر بوده و از این رو آسفالت معابر با قوت و جدیت بیشتر در سطح محلات مختلف شهری در دستور کار است.
 
بلوچ نیا با اشاره به اینکه هدف و برنامه اصلی شهرداری کنارک، شهری بدون کوچه خاکی است گفت: طبق برنامه ریزی همه خيابان ها و كوچه هاي کنارک از نعمت آسفالت بهره مند خواهند شد و این اقدامات در راستای تأمین امنیت و تسهیل تردد شهروندان و ساماندهی وضعیت معابر شهری در حال اجراست.
 
شهردار کنارک جلب رضایت شهروندان را مهمترین اولویت شهرداری عنوان و خاطر نشان کرد: ساماندهی و بهسازی وضعیت نامناسب آسفالت خیابان ها و معابر اصلی و فرعی شهر تمام تلاش شهرداری است و از این حیث نقصانی در شهر وجود نخواهد داشت.
 
 
انتهای پیام/
دوشنبه ۱۶ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۳
کد مطلب: 456541
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *