۰

زیرساخت های ورزشی در سیستان با مشکلات و کمبودهایی مواجه است

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی گفت: زیرساخت های ورزشی در منطقه سیستان با مشکلات و کمبودهایی مواجه است که می طلبد مسئولان مربوطه در جهت رفع آنها اقدامات لازم را اتخاذ کنند.
زیرساخت های ورزشی در سیستان با مشکلات و کمبودهایی مواجه است
به گزارش چهاربهاران، محمد سرگزی در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: منطقه سیستان دارای ظرفیت‌ها و توانمندی‌های فراوانی در زمینه ورزش است که در صورت توجه و سرمایه گذاری، ورزشکاران این منطقه می‌توانند بیش از پیش در سطح کشور و حتی دنیا مطرح شوند.
وی افزود: در حال حاضر برخی پروژه‌های ورزشی در منطقه سیستان نا تمام مانده و یا نیازمند بهسازی است از همین رو با رایزنی‌هایی که با مسئولان مربوطه صورت گرفته برای ۷ پروژه ورزشی تصمیماتی لازم اتخاذ شده است.
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بهسازی استادیوم ورزشی «شهید حسینی طباطبایی»، تسریع در احداث ۴ زمین چمن مصنوعی در حوزه سیستان، تخصیص منابع مالی لازم جهت تکمیل خانه کشتی و خانه کبدی و راه اندازی اولین سالن ورزش‌های ساحلی در حوزه سیستان از جمله این پروژه‌ها است.
وی گفت: همچنین دوره‌های آموزشی پیشرفته مورد نیاز ورزشکاران حوزه سیستان بر اساس طرح آمایش سرزمین در سیستان برگزار می‌شود.
سرگزی بیان کرد: برگزاری دو همایش علمی با موضوع بررسی ظرفیت‌های گردشگری ورزشی منطقه سیستان بعد از عبور از شرایط بیماری کرونا در دستور کار قرار دارد.
وی تصریح کرد: بودجه لازم جهت تکمیل و تسریع در روند اجرایی استادیوم شهرستان زهک نیز به زودی تخصیص پیدا می‌کند.

انتهای پیام/
 
يکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۸
کد مطلب: 456444
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *