۰
رییس اداره امور توزیع برق شهرستان دشتیاری خبر داد:

تعویض سیم های فرسوده شبکه برق کابل خودنگهدار در شهرستان دشتیاری/ تنظیم ولتاژ و مصرف بهینه درعدم خاموشی موثر است

رییس اداره توزیع برق شهرستان دشتیاری گفت: عملیات تعویض سیم های فرسوده به کابل خودنگهدار در حوزه شهرستان دشتیاری به طول 27 کیلومتر توسط پرسنل امور برق دشتیاری و پیمانکار اداره انجام شد.
تعویض سیم های فرسوده شبکه برق کابل خودنگهدار در شهرستان دشتیاری/ تنظیم ولتاژ و مصرف بهینه درعدم خاموشی موثر است
وحید غلامیان مقدم؛ رییس اداره امور توزیع برق شهرستان دشتیاری در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: در راستای خدمت رسانی مطلوب به مردم و با هدف کاهش و کنترل ولتاژ برق در جنوب استان عملیات تعویض سیم های فرسوده شبکه برق شهری و روستایی کابل خودنگهدار در شهرستان دشتیاری انجام شد.

وی افزود: در این عملیات تعویض سیم های فرسوده با کابل در راستای رفع افت ولتاژی در فصل گرما، جلوگیری از سرقت سیم، زیبایی و آراستگی معابر شهری و روستایی، جلوگیری از حوادث پارگی شبکه سیمی انجام گرفت.

وی اظهار کرد: 19 کیلومتر توسط پیمانکار و 11 کیلومتر توسط  پرسنل اداره از این عملیات اجرایی انجام شده است.

رییس اداره توزیع برق شهرستان دشتیاری گفت: چهار کیلومتر تعویض سیم در شهر نگور و 23 کیلومتر در مناطق روستایی شامل  شیرگواز، الگداری، رودیک، درگس، کهیربرز، سندمیرثوبان، ریمدان بنگل و دمپگ برای رفع مشکلات و کنترل ولتاژ برق انجام گرفت.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به فرسودگی تیرهای برق مسیر تعویض سیم ها 30 اصل پایه 9 متری از محل همین پروژه ها تعویض شد.

وی اذعان کرد: کل اعتبار هزینه شده چهار هزار و 861 میلیون ریال است و 30 کیلومتر تعویض سیم ها در برنامه بعدی این طرح قرار دارد.

غلامیان مقدم تاکید کرد: برای تنظیم دقیق ولتاژ برق ابتدا باید یک شبکه سالم، بدون نقص و یکپارچه داشته تا با همکاری مردم در مصرف بهینه شاهد عدم خاموشی یا کاهش عملکرد در فصل گرما باشیم.
سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۴
کد مطلب: 456426
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *