۰
در نشست جامعه ورزشى كنارك مطرح شد؛

تسريع در روند پروژه و زيرسازى زمين چمن مصنوعى فوتبال كنارك/ از هیچ کوششی برای حمایت از ورزشکاران دریغ نخواهد شد

درویش بلوچ نیا گفت: با تکمیل و راه اندازی پروژه های ورزشی و تکمیل زمین فوتبال ساحلی از هیچ کوششی برای حمایت از ورزشکاران دریغ نخواهیم کرد.
تسريع در روند پروژه و زيرسازى زمين چمن مصنوعى فوتبال كنارك/ از هیچ کوششی برای حمایت از ورزشکاران دریغ نخواهد شد
به گزارش چهاربهاران، درویش بلوچ نیا در نشست رییس اداره ورزش و جوانان کنارک در حضور اعضای شورای اسلامی این شهر،صاحب نظران و پیشکسوتان ورزش شهرستان کنارک بیان کرد: جهت تسریع در روند پروژه و زیرسازی چمن مصنوعی فوتبال مجموعه ورزشی شهید حیدرنیا شهر کنارک، تهیه و اخذ قرارداد تانکر آب پاش برای این پروژه از سوی شهرداری در نظر گرفته شده است.

وی افزود: ساماندهی و ساخت سردرب مجموعه ورزشی شهيد حيدرنيا از بلوار اصلی به بلوار آيت ا...رفسنجانی طبق مصوبه شورای ترافيک فرمانداری با همكاری اداره ورزش و جوانان شهرستان و شهرداری كنارک در دستور کار قرار گرفته است.

شهردار بندر کنارک تصریح کرد: تكميل و راه اندازی زمين فوتبال ساحلی محله سورگ با همكاری ناحيه سپاه، اداره ورزش و جوانان شهرستان ، شورای شهر و شهرداری این شهر که شامل ( اجراي سكو تماشاچی ، تهيه و نصب درب ورودی ، محوطه سازی ، تهيه و نصب تيرک دروازه نیز در دستور کار قرار گرفته است.

اسماعيل آباد رييس شورای اسلامی شهر کنارک نيز در این نشست، خاطرنشان کرد: به منظور اخذ مجوز از سوی فرماندار و رياست محترم ستاد بحران شهرستان به منظور ساماندهی جهت تكميل و راه اندازي سالن نيمه كاره بحران مجموعه ورزشی با همكاری اداره ورزش و جوانان شهرستان شورای شهر و شهرداری كنارک پیگیری های صورت گرفته است.

در پايان این نشست از زحمات بی شائبه مهندس درویش بلوچ نیا شهردار جوان و اعضا محترم شورای شهر كنارک جهت توسعه و پيشبرد اهداف ورزشی شهرستان از سوی رياست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان و پيشكسوتان با اهداء لوح سپاس تقدير بعمل آمد.

انتهای پیام/
سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۲
کد مطلب: 456425
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *