۰

بررسی مشکلات مردم در سفرهای استانی/ زلزله سی‌سخت نگرانمان کرد

رئیس قوه قضائیه گفت: سفرهای استانی برای بررسی مشکلات مردم، وضعیت و عملکرد دستگاه‌های مربوط به قوه قضائیه و وضعیت و مشکلات استان انجام می‌شود.
بررسی مشکلات مردم در سفرهای استانی/ زلزله سی‌سخت نگرانمان کرد
به گزارش چهاربهاران، آیت الله رئیسی صبح شنبه در فرودگاه یاسوج در جمع خبرنگاران اظهار داشت: توفیقی است که در استان کهگیلویه و بویراحمد باشیم.
وی با بیان اینکه در سفرهای استانی از یک ماه قبل مسائل و مشکلات بررسی و وضعیت و عملکرد دستگاه‌های مربوط به قوه قضائیه و وضعیت استان بررسی می‌شود، گفت: سپس به دنبال گزارش بررسی‌ها، سفر استانی انجام می‌شود و امیدواریم که در نشست با همکاران عزیزم و نماینده ولی فقیه در استان و استاندار و مسئولین در شورای اداری مباحث مربوط به استان مطرح شود.
آیت الله رئیسی افزود: در نشست نهایی که با شورای قضائی استان خواهیم داشت مشکلاتی را که بشود در استان تصمیم گیری شود، تصمیم گیری می‌کنیم و برخی از موارد نیز در تهران دنبال می‌شود.
وی اظهار داشت: من ادای احترام می‌کنم به شهدای عالیقدر استان و استان کهگیلویه و بویراحمد از استان‌هایی است که شهدای بسیاری تقدیم انقلاب اسلامی کرده، یاد همه این شهدای عالی قدر را گرامی می‌دارم، یاد آیت الله ملک حسینی «رضوان الله تعالی علیه» که از بزرگان استان بودند و بنده نسبت به ایشان ارادت داشتم گرامی می‌دارم و برای همه ایثارگران و جانبازان طلب عافیت دارم.
رئیس قوه قضائیه تصریح کرد: زلزله شهر سی‌سخت همه ما را نگران کرد و الحمدلله که تاکنون اقداماتی انجام شده و امیدوارم خداوند‬ به همه مردم سی سخت، صبر مرحمت کند و توفیقی داشته باشیم که بتوانیم در راستای بهتر شدن وضعیت مردم سی سخت، انجام دهیم.
وی تاکید کرد: مسئولان رسیدگی به زلزله زدگان سی‌سخت را در اولویت کاری خود قرار دهند.
شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۰
کد مطلب: 456411
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *