۰
مسئول گروه جهادی شهدای تفحص:

یک باب مدرسه 6کلاسه مزین به نام شهید سلیمانی در روستای بنارو افتتاح شد/ احداث 2 خانه و 18چشمه سرویس بهداشتی برای بهبود مسکن مردم

محمدحسن کارخانه گفت: یک باب مدرسه 6 کلاسه مزین به نام شهید سلیمانی در روستای بنارو از توابع شهرستان چابهار به همت گروه جهادی شهدای تفحص افتتاح شد.
یک باب مدرسه 6کلاسه مزین به نام شهید سلیمانی در روستای بنارو افتتاح شد/ احداث 2 خانه و 18چشمه سرویس بهداشتی برای بهبود مسکن مردم
به گزارش چهاربهاران، محمدحسن کارخانه؛ مسئول گروه جهادی شهدای تفحص در آیین افتتاح یک باب مدرسه 6 کلاسه در روستای بنارو شهرستان چابهار بیان کرد: امروز در کشور ما به ویژه مناطق محروم و دور دست روستایی احداث واحد آموزشی و مسکن 2 نیاز اصلی و مهم مردم است و باید برای ارتقاء عمرانی و پیشرفت منطقه برنامه ریزی جامع با اقدامات جهادی انجام شود.
 
وی افزود: روستای بنارو چابهار با توجه به فاصله آن از شهر و پایین بودن وضعیت اقتصادی مردم نیازمند احداث، بازسازی و راه اندازی منازل مسکونی و واحد های آموزشی برای رفع چالش های مردم است.
 
وی بیان کرد: گروه جهادی شهدای تفحص به نیابت از سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و خانواده ایشان در طی یک سال اخیر اقدامات جهادی مختلفی برای ارتقاء بهبود معیشت زندگی مردم روستای بنارو چابهار انجام داده است.
 
مسئول گروه جهادی شهدای تفحص افزود: احداث 2 منزل مسکونی و 18 چشمه سرویس بهداشتی اقدامی موثر برای رفع چالش مسکن مردم بود که با همت جهادی و با حمایت خانواده شهید سلیمانی و پشتیبانی بسیج سازندگی سپاه محمدرسول الله تهران بزرگ صورت گرفت.

وی تاکید کرد: برای احداث و راه اندازی این پروژه های عمرانی هزار و 800 نیرو جهادی و داوطلب در منطقه از ابتدای امسال تاکنون حاضر شده است تا دین خود را به انقلاب، شهید سلیمانی و مردم ادا کنند.
 
وی خاطر نشان کرد: با توجه به کمبود زیر ساخت آموزشی و فرسوده بودن واحد های فعلی، یک باب مدرسه 6کلاسه در مقطع ابتدایی با چهار هزار متر بنای ساختمان با مشارکت خیرین و مردم احداث و افتتاح شد.
 
سردار حسن حسن زاده؛ فرمانده سپاه محمد رسول الله با اشاره به اقدامات جهادی در منطقه بیان کرد: به برکت خون شهید سلیمانی این واحد آموزشی، مرکز تربیت نوجوانان و جوانان انقلابی خواهد شد تا زیر سایه مدبرانه رهبر معظم انقلاب، نیروهایی متعهد، مجاهد و مسئولیت پذیر برای آینده روشن ایران اسلامی تبدیل شوند.
 
وی افزود: امروز آن چیزی که مهم و حیاتی است حفظ این روحیه جهادی، کمک مومنانه و ساختن شرایطی بهتر برای مردم عزیزمان است تا لحظه ای در دل آنها ناامیدی به وجود نیاید و دشمن از این مسئله سواستفاده نکند.
 
فرمانده سپاه محمد رسول الله  گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی با وجود اینکه یک فرمانده عالی رتبه نظامی بود، خود را خادم مردم میدانست و خدمت به آنها را سرلوحه کار و زندگی قرار داده بود و امروز همه ما باید با پیروی از این منش ادامه دهنده راه شهید باشیم.

وی خاطر نشان کرد: یکی از اولویت های سپاه و بسیج خدمت بی منت به مردم در هر نقطه و مکانی از جمهوری اسلامی است و در هر صحنه ای لازم باشد خود را موظف می داند برای ارتقاء معیشت زندگی مردم و عمران و آبادانی کشور حضور پیدا کند.

انتهای پیام/
 
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۸
کد مطلب: 456307
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *