۰
رئیس مرکز بهداشت شهرستان چابهار خبر داد:

پلمپ ۲ واحد صنفی به علت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در چابهار

عبدالرسول خدمتی گفت: 2 واحد صنفی بعلت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی پس از اخذ دستور مقام قضایی در چابهار پلمپ شد.
پلمپ ۲ واحد صنفی به علت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در چابهار
عبدالرسول خدمتی؛ رئیس مرکز بهداشت شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: کارشناسان بهداشت محیط و حرفه ای این شهرستان طی بازدیدهای تشدید یافته و به منظور کنترل حفظ شیوه نامه های بهداشتی و پروتکل های پیشگیری از کرونا ۲ واحد صنفی متخلف را پلمپ و غیر فعال کردند.
 
وی افزود: یک واحد صنفی قنادی و یک واحد صنفی عرضه محصولات لبنی با تشخیص نواقص بحرانی و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و پس از اخذ دستور مقام قضایی پلمپ شدند.
 
رئیس مرکز بهداشت چابهار با اشاره به اینکه طرح تشدید نظارت کرونایی بر واحدهای صنفی بر اساس تصمیم ستاد مقابله با کرونا ادامه خواهد یافت تصریح کرد: واحدهای صنفی که پس از تذکر، پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند، فعالیتشان برای مدت نامحدودی تعطیل خواهد شد.
 
وی گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک از سوی تمام متصدیان این واحدها اجباری است و آنها حق ارایه خدمات به مشتریان فاقد ماسک را ندارند.
 
خدمتی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بیماری کرونا همچنان ادامه دارد و در راستای اجرای فاصله گذاری و رعایت پروتکل های بهداشتی از کلیه همشهریان تقاضا می شود در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی و یا عدم رعایت پروتکل های بهداشتی مراتب را از طریق سامانه کشوری ۱۹۰ مرکز فوریت سلامت محیط و کار مرکز بهداشت چابهار اعلام کنید.

انتهای پیام/
 
سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۷
کد مطلب: 456302
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *