۰
مدیر امور توزیع برق چابهار:

شبکه توزیع برق چابهار در حال اصلاح و ترمیم است/ احداث 345 متر شبکه سرقتی در سیستم توزیع برق

محمودرضا اکبری گفت: شبکه توزیع برق چابهار با احداث 345 متر شبکه سرقتی در سیستم توزیع برق در حال اصلاح و ترمیم است.
شبکه توزیع برق چابهار در حال اصلاح و ترمیم است/ احداث 345 متر شبکه سرقتی در سیستم توزیع برق
محمودرضا اکبری؛ مدیر امور توزیع برق چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: نیروهای امور توزیع برق چابهار برای خدمت رسانی هر چه بهتر به مردم شبانه روز در حال تلاش و پیگیری هستند تا با اصلاح و ترمیم شبکه میزان بهره وری شهر را افزایش دهند و مردم دچار افت ولتاژ یا قطعی برق در هر ساعت نباشند.
 
وی با اشاره به تعویض شبکه سیمی فرسوده در سطح شهر افزود: تعویض شبکه با کابل خودنگهدار به متراژ ۱۴۵متر و احداث شبکه سرقتی به متراژ ۳۴۵متر انجام شده است.
 
وی ادامه داد: کابل کلید کل ۳*۲۴۰ ترانس میرواری روستای کمب للو به متراژ ۷متر ترمیم شد.
 
این مقام مسئول با اشاره به روشنایی بلوارها تصریح کرد: روشنایی بلوار توحید حد فاصل خیابان مکران شمالی تا روبروی زمین چمن و بلوار قدس حدفاصل صیاد تا باهنر به صورت هوایی به متراژ هزار و ۲۰۰متر احداث شد و تعدیل روشنایی بلوار صیاد، توحید و کارگر به تعداد ۵۸کلاهک ۱۵۰وات صورت گرفت.
 
وی با اشاره به مهار احتمالی سوانح و سوختگی تجهیزات به دلیل بالا و افت فشار در ساعات پر مصرف اذعان کرد: اصلاح ولتاژ طرح چاووش با پایین آوردن تپ ترانس ها به تعداد ۴۵دستگاه ترانس در خیابان های جمهوری جنوبی، صیاد، فردوسی، حافظ حدفاصل فردوسی تا صیاد و قدس، حد فاصل فردوسی تا صیاد و اصلاح تعداد ۹۲رکورد اورولتاژ انجام شده تا مانع افزایش تپ ترانس در سطح شهر شود.
 
اکبری گفت: افت ولتاژ و نوسان خیابان رسالت چهار روبروی قبرستان با تعویض قفل های بی متال و اصلاح اتصالات سست به تعداد ۱۴مورد رفع و نول برقدار روستای کمبل سلیمان رفع شد.
 
وی با اشاره به اقدامات نصب و تعویض کلاهک، کنتاکتور و لامپ خاطرنشان کرد: نصب پنج کلاهک و سه دستگاه ساعت نجومی و تعویض ۱۵ عدد لامپ و ۱۲ ترانس، سه دستگاه کنتاکتور سوخته، پنج دستگاه فتوسل و ترمیم ۳۵پایه فلزی سیم های روشنایی سرقتی، کشیدن ۱۵۵متر فاز شب، ترمیم کابل کلیدکل ترانس بلوار امام، ترمیم شمش های سرقت شده و کابل فیدر ترانس های خیابان فردوسی و صیاد، ترمیم کابل فیدر ترانس و ترمیم نول سرقت شده فیدر دوم و اصلاح روشنایی معابر سطح شهر اقدامات اداره امور توزیع برق چابهار برای اصلاح، ترمیم و افزایش بهره وری شبکه بوده است.
 
مدیر امور توزیع برق چابهار گفت: اصلاح و ترمیم شبکه و افزایش تجهیزات علاوه بر ارتقاء سطح کیفیت آن برای خدمت رسانی بهتر به مردم باعث می شود تا افت ولتاژ و خاموشی در چابهار مهار یا کمتر شود اما برای استفاده بهینه و جلوگیری از مشکلات نیازمند صرفه جویی و اقدامات صحیح مصرف برق از سوی مردم هستیم.
 
انتهای پیام/
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۱
کد مطلب: 456296
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *