۰
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان چابهار:

سه واحد صنفی خطرساز کرونایی در چابهار پلمپ شدند/ فعالیت گسترده ۱۸ تیم عملیاتی در طرح سردار شهید قاسم سلیمانی

حمیدرضا شایان گفت: سه واحد صنفی کارگاهی متخلف به دلیل عدم رعایت مصوبات ستاد کرونا در شهرستان چابهار پلمپ و غیر فعال شدند.
سه واحد صنفی خطرساز کرونایی در چابهار پلمپ شدند/ فعالیت گسترده ۱۸ تیم عملیاتی در طرح سردار شهید قاسم سلیمانی
حمیدرضا شایان؛ رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: طی انجام گشت مشترک نظارتی که با هدف رعایت پروتکل های بهداشتی و با حضور حضور معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه چابهار، رئیس اداره صمت و نمایندگان فرمانداری، مرکز بهداشت، اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی، بسیج اصناف و اماکن عمومی انجام شد، ضمن تذکر به تعدادی از صنوف سه واحد صنفی بدلیل عدم رعایت مصوبات ستاد کرونا پلمب شد.
 
وی ادامه داد: در طی این گشت مشترک نظارتی نیز یک دستگاه خودرو توزیع گاز بدلیل عدم رعایت قیمت مصوب جریمه و جهت رسیدگی تخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شد.
 
رئیس اداره صمت چابهار خاطرنشان کرد: در حال حاضر کلیه پاساژها، بازار های محلی و صنوف غیر ضرور چابهار تعطیل هستند و امید است با همکاری همه شهروندان زنجیره بیماری کرونا قطع و با کاهش بیماری مواجه شویم.
 
عبدالرسول خدمتی؛ رئیس مرکز بهداشت شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران گفت: با اجرای طرح مدیریت و کنترل بیماری کووید - ۱۹( طرح سردار شهید قاسم سلیمانی) و اعلام محدودیت های ستاد ملی مقابله با کرونا، کارشناسان بهداشتی به منظور پایش و نظارت بر اجرای مصوبات ملی، استانی و شهرستانی به طور مستمر و روزانه از مراکز حساس و پر ازدحام بازدید می کنند.
 
وی تصریح کرد: ۱۸ تیم بهداشتی در راستای اجرای طرح سردار شهید قاسم سلیمانی در غالب تیم های مراقبتی ، آموزش و اطلاع رسانی، حمایتی، پایش و نظارت در کنار ظرفیت عظیم سپاه پاسداران برای مقابله با شیوع بیماری و قطع زنجیره انتقال در سطح شهرستان مشغول به فعالیت هستند.
 
رئیس مرکز بهداشت شهرستان چابهار افزود: طی بازدید های صورت گرفته توسط تیم نظارت و پایش متشکل از کارشناسان واحدهای صنفی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند پس از اخذ دستور مقام قضایی پلمپ و غیر فعال خواهند شد.
 
وی بیان کرد: بنا بر مصوبه ستاد مقابله با کرونا اصنافی و واحد های پلمپ شده ۱۵ روز بعد میتوانند جهت  بازگشایی اقدام کنند.

انتهای پیام/
 
يکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۹
کد مطلب: 456135
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *