۱
کارشناس حقوقی دفتر تسهیلگری و توسعه محلی مرادآباد چابهار:

اجرای فاز اول طرح کابل کشی برق مرادآباد چابهار/ 54خانوار مشترکین حاشیه نشین صاحب کنتور برق شدند

جاسم رئیسی گفت: در اجرای فاز اول طرح کابل کشی برق مرادآباد چابهار 54 خانوار مشترکین حاشیه نشین صاحب کنتور برق شدند.
اجرای فاز اول طرح کابل کشی برق مرادآباد چابهار/ 54خانوار مشترکین حاشیه نشین صاحب کنتور برق شدند
 
جاسم رئیسی؛ کارشناس حقوقی دفتر تسهیلگری و توسعه محلی مرادآباد چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: پس از پیگیری ها و مکاتبات دفتر تسهیلگری با اداره برق شهرستان چابهار مرحله اول اجرای طرح کابل کشی در محله حاشیه نشین مرادآباد انجام شد.
 
وی افزود: مطالبه گری، همکاری و مشارکت مردم با دفتر تسهیلگری در خصوص حل معضل کابل های غیرمجاز (تارعنکبوتی) در یکی از ورودی های اصلی فاز دو محله مرادآباد که عبور و مرور وسایل نقلیه را مختل کرده بود انجام شد.
 
کارشناس حقوقی تصریح کرد: در این طرح اشتراک رسمی برق به ساکنان فاز دو محله مرادآباد اعطا شد و سرانجام این مطالبه به حق مردم به ثمر نشست.
 
وی ادامه داد: در مرحله اول اجرای این طرح کابل کشی به طول بالغ بر 150 متر و همچنین نصب 6 عدد تابلو و ظرفیت هرکدام از تابلوها 9 کنتور برق است.
 
رئیسی گفت: در این طرح تعداد 54 نفر از مشترکین که تاکنون از برق غیررسمی استفاده میکردند صاحب کنتور برق می شوند.
 
وی اذعان کرد: یکی دیگر از نتایج مثبت اجرای این طرح جمع آوری کابل های خطرآفرین و درهم تنیده و با ارتفاع پایین بود که توسط خود مردم و بصورت غیرمجاز نصب و رفت و آمد وسایل نقلیه را مختل کرده بود.
 
کارشناس حقوقی دفتر تسهیلگری افزود: باتوجه به رویکرد اجتماع محور دفتر تسهیلگری و لزوم مشارکت و همراهی مردم در برنامه ها و اقدامات دفتر حضور چشمگیر اهالی محله و مشارکت آنان از ابتدای اجرای مرحله اول طرح تا انتهای به خوبی مشاهده شد.
 
وی با اشاره به وظایف دفتر تسهیلگری گفت: این دفتر واسط و رابط میان دولت و مردم در حوزه سکونت‌گاه‌های غیر رسمی است که از این طریق مردم را مطالبه گر و مسولیت پذیر بار آورده و آنان را به حقوق شهروندی خودشان آگاه می‌ کند.
 
وی خاطرنشان کرد: ما در دفتر تسهیلگری تلاش میکنیم تا بتوانیم شعار اجتماعی شدن و اجتماعی کردن پاسخگویی به مطالبات و نیازهای مردم و رفع آسیب های اجتماعی در محلات آسیب پذیر را محقق کنیم.
 
انتهای پیام/
 
يکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۳۰
کد مطلب: 456134
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *