۰

انتقاد سردار نقدی از زمزمه‌ها برای مذاکره بین ایران و آمریکا

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از برخی جریانات داخلی که هنوز بر طبل مذاکره با آمریکا می‌کوبند، انتقاد کرد.
انتقاد سردار نقدی از زمزمه‌ها برای مذاکره بین ایران و آمریکا
به گزارش چهاربهاران به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده کل سپاه در گفت‌وگویی در خصوص انتخابات ریاست جمهوری رژیم آمریکا گفت: این انتخابات و رفتار‌های کاندیدا‌ها و طرفداران آن‌ها، بار دیگر چهره وحشی دموکراسی آمریکایی را برای جهانیان به نمایش گذاشت و ماهیت این رژیم را برملا کرد. آنچه برای همه مردم جهان مسلم شد اجماع هر دو طرف متخاصم در آمریکا بر متقلبانه بودن این رژیم و آشفتگی و ناپایداری بی سابقه این رژیم جنایتکار است.
سردار نقدی در ادامه افزود: خداراشکر رژیم خبیثی که خون حاج قاسم عزیز را ریخت گرفتار بی اعتباری بی سابقه و رسوایی جهانی شد که حالا حالا‌ها ادامه خواهد داشت؛ هم ترامپ قاتل و هم بایدن که از این قتل و جنایت صریحا حمایت کرد دچار مخمصه‌ای شده اند که انشالله به مرگ این رژیم منتهی خواهد شد.
وی با اشاره به برخی جریانات داخلی که هنوز بر طبل مذاکره می‌کوبند هشدار داد و افزود: جریانات داخلی هم که در کشور با تخطئه‌ جهاد حاج قاسم در سوریه و عراق و نوای سازش با آمریکا خون به دل حاج قاسم کردند، منتظر چنین مجازات و رسوایی از سوی خداوند باشند و آن‌هایی که می‌خواهند از رفتن سگ زرد و آمدن شغال دستمایه‌ای برای کوک کردن دوباره نوای سازش درست کنند باید بدانند که مردم ایران عاقلند و از حوادث درس می‌گیرند و سرنوشت اقتصاد و معیشت خود را به ارتباط با یک رژیم در حال سقوط و درگیر جنگ‌های داخلی گره نخواهند زد.
معاون هماهنگ کننده کل سپاه در ادامه افزود: همانطور که بار‌ها گفته شده است کلید حل مشکلات اقتصادی در لندن و نیویورک نیست و اوضاع اقتصادی ایران زمانی بهبود پیدا می‌کند که تمام مسئولین با اعتماد به جوانان و تکیه بر توانایی‌های داخلی وارد میدان عمل شوند و چشم امید به هیچ قدرت خارجی نداشته باشند.
وی در پایان اظهار کرد: مردم ایران و آزادی‌خواهان جهان خود را برای جشن بزرگ آزادی فلسطین و سقوط رژیم ظالم آمریکا در آینده نه چندان دور آماده می‌کنند، بدون شک دنیا بزودی از چنگال این جانیان رسوا رها خواهد شد، انشالله این حوادث طلیعه آزادی بزرگ بشریت است.
انتهای پیام/
شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۱
کد مطلب: 456067
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *