۰
با هدف بازدید و نظارت میدانی بر حوزه‌های انتخابیه نمایندگان استان سیستان و بلوچستان؛

رییس مجلس شورای اسلامی وارد فرودگاه کنارک شد/ قالیباف: سیستان و بلوچستان گنج پنهان است/ مسائل استان از یک ماه پیش با حضور مسئولان مختلف بررسی شده است

رئیس مجلس شورای اسلامی با هدف بازدید و نظارت میدانی بر حوزه‌های انتخابیه نمایندگان استان سیستان و بلوچستان، وارد فرودگاه کنارک شد.
رییس مجلس شورای اسلامی وارد فرودگاه کنارک شد/ قالیباف: سیستان و بلوچستان گنج پنهان است/ مسائل استان از یک ماه پیش با حضور مسئولان مختلف بررسی شده است
به گزارش چهاربهاران، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی عازم استان سیستان و بلوچستان شده و صبح امروز وارد فرودگاه چابهار شد و مورد استقبال رسمی مقامات استانی قرار گرفت.

عزیمت رئیس مجلس به استان سیستان و بلوچستان با هدف بازدید و نظارت میدانی بر حوزه‌های انتخابیه نمایندگان استان سیستان و بلوچستان و بررسی مشکلات این مناطق و پیگیری مطالبات مردم انجام می شود.

قالیباف پس از ورود به چابهار در جمع خبرنگاران با بیان این که حضور در استان سیستان و بلوچستان پیرو نظارت های میدانی مجلس انجام می شود گفت: حد اقل یک ماه پیش از حضور در هر استان برای نظارت میدانی موضوعات مختلف استان در مجلس با حضور کمیسیون های مربوطه و نیز استاندار، مجمع نمایندگان استان، نیروهای جهادی استان بررسی می شود.

وی افزود: در بررسی های پیش از سفر گزارش های دیوان محاسبات و سازمان بارزسی از پروژه های استان نیز مورد توجه قرار می گیرد و در حین سفر هم بررسی میدانی این گزارش ها در دستور کار است و در پایان سفر هم یک جمع بندی با حضور بخش های مختلف خواهیم داشت.

رئیس مجلس تاکید کرد: تصمیم هایی که در این نظارت های میدانی گرفته می رشود در پرتال مجلس قرار داده می شود و پیگیری های بعدی این تصمیم ها نیز در تهران ادامه می یابد.

قالیباف افزود: امیدوارم این نظارت میدانی بتواند تحرک بیشتری را به پروژه های نیمه تمام بدهد و بتوانیم به این استان که در ظاهر محرومیت دارد اما در واقع دارای ظرفیت های بزرگ و مهمی است و در حوزه ترانزیت، شیلات، صنعت، گردشکری و کشاورزی ظرفیت های خوبی دارد و گنج پنهانی است، خدمت بیشتری انجام دهیم.

در این سفر سه روزه قرار است به صورت چهره به چهره با مردم گفتگو کند و در جریان مشکلات و دغدغه های مردم استان سیستان و بلوچستان قرار گیرد.

سفر قالیباف از چابهار آغاز می شود و در ادامه جلسات متعددی در شهرستان زاهدان و منطقه سیستان برنامه ریزی شده تا از حضور رئیس مجلس در سیستان و بلوچستان حداکثر بهره لازم در راستای حل مشکلات استان و شکوفایی استعدادها برده شود.

گفتنی است، در این سفر رؤسای کمیسیون های صنایع و معادن، عمران و کشاورزی و آب و منابع طبیعی رئیس مجلس شورای اسلامی را همراهی می کنند.

انتهای پیام/
دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۱
کد مطلب: 456027
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *