۰

​هوچی گری رسانه ای به سبک تفاله تروریست ها / ترندسازی پولی با ربات های اجاره ای

رسانه های معاند و حامی گروهک های تروریستی با استفاده از ربات های اجاره ای مدعی مردمی جلوه دادن عملیات های فیک رسانه ای خود شده اند؛ ادعایی که با یک بررسی ساده ماهیت و پشت پرده آن کاملا روشن است.
​هوچی گری رسانه ای به سبک تفاله تروریست ها / ترندسازی پولی با ربات های اجاره ای
به گزارش چهاربهاران، حامیان انگشت شمار یک مولوی افراطی که به اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و توهین به مقدسات بازداشت و روانه زندان شده است با توسل به ربات های توییتری ادعای اثرگذاری در شبکه های اجتماعی را دارند.
با یک بررسی ساده کلید واژه هایی که این اکانت های محدود استفاده کرده اند مشخص می شود بار اصلی ترند کردن آن توسط چند ربات توییتری صورت گرفته است که بدون توجه به محتوا، صرفا بازنشر انجام می دهند.
اساسا فعالیت ربات توییتری به این شکل است که با دادن ضریب به یک محتوای منتشر شده، باعث تکثیر فوری و چندبرابری آن محتوا در مدت زمانی کوتاه شده و یک فیک نیوز با کمک ربات به راحتی ترند می شود و با همان سرعت از ترندها خارج می شود.

اما چه کسی پشت پرده این اقدام توهمی است!

یکی از حامیان گروهک های تروریستی که دست او به خون‌هموطنان فارس و بلوچ استان آغشته و سرش در آخور سرویس های عبری عربی می چرخد مدعی این اقدام شده است که حمایت از این فرد افراطی توسط مردم صورت گرفته و تلاش میکند این فعالیت را مدنی جلوه دهد.
او که از عدم اقبال مردم منطقه به رسانه اش به خوبی مطلع است بارها دست به ژانرهای احمقانه ای زده و سناریو دستگیری خود را برای مهم جلوه دادن خود به نمایش گذاشته است.
وی در آخرین تراژدی توهمی خود مدعی حمایت کاربران فضای مجازی و شرکت در یک طوفان توییتری شده است؛ اقدامی که در واقعیت و با افشای پشت پرده آن مشخص شد با کمک ربات های توییتری صورت گرفته و تبلیغ به برجسته سازی دروغ بزرگ خود کرده است.

انتهای پیام/
جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۹
کد مطلب: 456000
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *