امام جمعه چابهار در تجمع اعتراض محکومیت اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم مطرح کرد:

کشورهای غربی؛ مهد اسلام ستیزی در جهان/ ناتوانی در برابر منطق دین محمدی(ص) منشا دشمنی آنها است

20 شهريور 1399 ساعت 15:31

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمد موسوی گفت: کشورهای اروپایی و غربی در طی یک قرن اخیر مهد اسلام ستیزی و اسلام هراسی در جهان بودند.


به گزارش چهاربهاران، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمد موسوی؛ امام جمعه شهرستان چابهار در تجمع اعتراض محکومیت اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم و پیامبر اسلام(ص) بیان کرد: آن‌هایی که دم از اسلام می‌زنند و در این راه و به راحتی به مسلمانان اهانت می کنند و غرب و هم پیمانانش را یاری می کنند عامل اصلی این اهانت‌های وقیحانه و بی شرمانه به مقدسات هستند.
 
وی افزود: امروز با بیداری مسلمین شر این افراد از سر اسلام کم خواهد شد و آن‌هایی که همه امکاناتشان را برای ضربه زدن به اسلام و اهانت به مقدسات اسلام به کار گرفتند بدانند نابودیشان نزدیکتر و انسجام مسلمانان قوی‌تر خواهد شد.
 
امام جمعه چابهار با اشاره به اینکه دشمنان با این اهانت‌ها به دنبال ایجاد اختلاف در منطقه و عادی سازی چنین رفتار‌هایی هستند تصریح کرد: هشیاری به چنین مسائلی وظیفه اصلی مسلمانان جهان است و باید با این رفتار‌ها برخورد دشمنانه داشته باشیم.
 
وی با بیان اینکه دشمنان اسلام توانایی مقابله با قرآن را ندارند و مجبور به توهین و مخالفت شده اند گفت: امروز انسان ها در حال بازگشت به فطرت خویش هستند و گرایش جوانان غرب به اسلام از آثار نامه مقام معظم رهبری به آنان است.
 
حجت الاسلام موسوی گفت: غرب همیشه با تربیت و ترغیب نیروهایی درصدد نابود کردن دین مبین محمدی(ص) و ملت مسلمان هستند تا دیگر شاهد رنگ و بوی اسلامی در هیچ نقطه ای نباشند.
 
وی خاطرنشان کرد: قطعا این اقدام در راستای تخریب چهره نورانی و دلنشین پیامبر اکرم (ص) بوده که منشا دشمن های آنها عدم توانایی مقابله با منطق های مستحکم و قاطعانه دین اسلام می باشد که آنها را عاجز و ذلیل کرده است.
 
در  این اجتماع، شرکت کنندگان با شعارهای «مرگ بر آمریکا»، « مرگ بر اسرائیل»، «آمریکا و اسرائیل دشمن دین و قرآن» اقدام هتاکانه دشمنان نسبت به مقدسات اسلام و ساحت مقدس پیامبر اکرم را محکوم کردند.
 
این مراسم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد.

 انتهای پیام/
 


کد مطلب: 455898

آدرس مطلب: http://4Baharan.ir/news/455898/کشورهای-غربی-مهد-اسلام-ستیزی-جهان-ناتوانی-برابر-منطق-دین-محمدی-ص-منشا-دشمنی

چهاربهاران
  http://4Baharan.ir