۰
فرمانده سپاه شهرستان چابهار:

توزیع 2500 سبد کالا در رزمایش کمک مومنانه به مردم حاشیه نشین چابهار

محمد علی پوراحمدیان گفت: دو هزار و 500 سبد کالا در رزمایش احسان و همدلی توسط سپاه چابهار با همکاری بنیاد مستضعفان در مناطقه حاشیه نشین در روز عید غدیر توزیع شد.
توزیع 2500 سبد کالا در رزمایش کمک مومنانه به مردم حاشیه نشین چابهار
محمد علی پوراحمدیان؛ فرمانده سپاه چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید غدیر خم بیان کرد: پیرو فرمایشات فرمانده معظم کل قوا در عید سعید قربان و لزوم ادامه حرکت کمک مومنانه بسته های معیشتی در بین مردم حاشیه نشین این شهرستان توزیع شد.
 
وی با اشاره به اینکه این رزمایش با همکاری بنیاد مستضعفان بود افزود: تعداد 2500 سبد کالای معیشتی همراه با کارت هدیه بین نیازمندان شهرستان چابهار با کمک بنیاد مستضعفان توزیع شد.
 
فرمانده سپاه چابهار عید غدیر را بزرگترین عید مسلمانان خواند و تصریح کرد: غدیر خم به عنوان نگین همه ارزش‌ها و محور همه زیبایی‌ها است وهر چه ارادت به حضرت علی(ع) و فرزندان ایشان داریم، باید در قالب کمک به هموطنان نشان دهیم و به نوعی ولایت مداری خود را به ظهور برسانیم.
 
 وی با اشاره به شیوع و ادامه دادر بودن ویروس کرونا ادامه داد: بسیجیان در قالب گروه های جهادی با توجه به سخنرانی رهبر معظم انقلاب مبنی بر اجرای رزمایش مواسات و همدلی بین فقرا و نیازمندان از ابتدای ماه رمضان رزمایش کمک مومنانه را با هدف کمک به اقشار نیازمند جامعه و افرادی که از شیوع ویروس کرونا آسیب دیدنند در شهرستان انجام دادنند.
 
پوراحمدیان گفت: سپاه پاسداران در عرصه خدمت رسانی به مردم کوتاهی نخواهد کرد و این کمک‌های مومنانه تا ریشه کنی ویروس منحوس کرونا ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/
 
 
يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۴
کد مطلب: 455670
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *