۰
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان چابهار:

کشورهای اسلامی در برابر جنایات اسرائیل مهر سکوت بر لبانشان زده اند/ آزادی خرمشهر تحلیل گران نظامی جهان را مبهوت کرد

حجت الاسلام غلام محمدجهانگیری گفت: خیلی از کشورهای اسلامی در برابر جنایات اسرائیل مهر سکوت را بر لبانشان زده اند و به یک نوعی در صف آمریکا و انگلیس جهت حمایت اسرائیل قرار گرفته اند.
کشورهای اسلامی در برابر جنایات اسرائیل مهر سکوت بر لبانشان زده اند/ آزادی خرمشهر تحلیل گران نظامی جهان را مبهوت کرد
حجت الاسلام غلام محمدجهانگیری مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان چابهار در گفت و گو  با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: امسال روز قدس که همزمانی آن با سالروز آزادی خرمشهر مواجه شده است و این روز بنا به سفارش حضرت امام (ره) نامگذاری شده است باید کلیه مسلمانان در این روز اهمیت قدس شریف را به تمامی جهانیان اعلام کنند.

وی افزود: رژیم غاصب اسرائیل که بنیانگذاران دولت خبیث انگلیسی و حامیان آن آمریکا و انگلیس می باشند با طراحی این رژیم در خاورمیانه افکار واهی نیل تا فرات را برداشته اند.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان چابهار با تمجید از مقاومت مردم فلسطین و لبنان ادامه داد: امروزه جوانان مومن فلسطینی و حزب الله لبنان رژیم غاصب اسرائیل را با مقاومت و پایداریشان به زانو درآوردن و ثابت کردند، رژیم غاصب صهیونیستی که خودش را به عنوان یکی از قدرتمندترین ارتش های جهان قلمداد کرده بود، با اتحاد و همدلی و مقاومت ابهتش را از بین ببرند.

وی با اشاره به مقاومت مردم ایران در دوران هشت سال دفاع مقدس گفت: این مقاومت مردم فلسطین و لبنان همانند مقاومت رزمندگان، ایثارگران، بسیجیان و نظامیان ما در هشت سال دفاع مقدس است که توانستند خرمشهر را آزاد کنند، خرمشهری را که رژیم صدام مدعی بود که اگر ایران آن را باز پس گیرد کلید بصره را به ایران بدهد خرمشهری که وقتی آزاد شد کلیه تحلیلگران نظامی دنیا مات و مبهوت شدند.

جهانگیری با اشاره به سخن حضرت امام (ره ) که فرمودند :<<خرمشهر را خدا آزاد کرد>> تصریح کرد: جوانان برومند ما با توکل بر خداوند و توسل به اهل بیت (ع) همانند یاران امام حسین (ع) در روز عاشورا با ایمان و با غیرت جنگیدند.

وی ادامه داد: جوانان ما در شب های عملیات روی سیم های خاردار در میدان مین خوابیدند، بدن آنها سوخت و قطعه قطعه شد تا به دنیا ثابت کنند که هیچ قدرت نظامی نمی‌تواند آنها را شکست بدهد.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چابهار با یاد کردن از شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: فرمانده رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی در هشت سال دفاع مقدس با فرماندهی دلاورانه اش در کنار عزیزان رزمنده ما بود و بعد از آن هم در چند سال بعد که رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایتکار غده سرطانی دیگری را به نام داعش درست کردند از خود رشادت نشان داد.

وی افزود: داعشی که با حمایت دلارهای آمریکا و تسلیحات آنها و پول های عربستان سعودی، امارات و دیگر کشورهای عربی به وجود آمد ولی با هوشیاری مردم عراق و به ویژه مراجع عظام تقلید و با فرماندهی شجاعانه و مقتدرانه حاج قاسم سلیمانی و ارشادات مقام معظم رهبری توطئه رژیم صهیونیستی و آمریکا نقش بر آب شد.


جهانگیری خاطرنشان کرد: انشاءالله به فرموده مقام معظم رهبری که در چندین سال آینده اثری از رژیم‌صهیونیستی باقی نخواهد ماند، جنبش مقاومت به ایستادگی خود در برابر ظالمان ادامه خواهد داد.

انتهای پیام/
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۰۱
کد مطلب: 454980
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *