۰

تکذیب دزدی هلال احمر چابهار از اقلام های کمکی مربوط سیل زدگان/ بسته های جابجا شده مرغ کشتار روز برای غذای نیروهای شیفت امدادگران بوده است

کلیپی که در فضای مجازی با عنوان دزدی هلال احمر چابهار از اقلام کمکی سیل زدگان توسط رئیس هلال احمر این شهرستان تکذیب شد‌.
تکذیب دزدی هلال احمر چابهار از اقلام های کمکی مربوط سیل زدگان/ بسته های جابجا شده مرغ کشتار روز برای غذای نیروهای شیفت امدادگران بوده است
محمد رضا شهرکی، رئیس هلال احمر چابهار در گفت و گو با چهاربهاران بیان کرد: طی دو روز گذشته کلیپی در فضای مجازی منتشر شده است که دو نیروی هلال احمر در حال جابجایی نایلون هایی از داخل خودروی امدادی به خودروی شخصی می باشند و از این جابجایی با عنوان دزدی نام برده می شود.

وی با اشاره به اینکه زحمات این نهاد در سیل اخیر بر هیچکس پوشیده نیست افزود: بسته های نایلونی در کلیپ مرغ می باشد که نیروی آشپزخانه هلال احمر از امدادگر تحویل گرفته و برای آشپزی به آشپزخانه دانشگاه دریانوردی به منظور طبخ غذا برای ۱۵۰ نیروی امدادی شیفت فعال ما در سیل انتقال می دهد.

شهرکی ادامه داد: آشپزخانه دانشگاه دریانوردی در اختیار ما قرار گرفته است و یک خیر روزانه ۴ هزار پرس غذا برای سیل زدگان طبخ می کند و نیروهای ما نیز به علت آماده باش ۱۵۰ پرس غذا در اختیارشان گذاشته می شود که در کلیپ مربوطه نیروهای ما در حال جابجایی غذاهای مرغ بدین منظور بوده اند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: نیروهای هلال احمر زحمات زیادی برای سیل زدگان کشیده اند و در حقیقت این کمک رسانی را وظایف ذاتی خود می دانند چطور می شود کسی که انواع دوره های امدادی را برای نجات جان مردم گذرانده است و با جان خود بازی می کند دست به چنین عملی بزند.

انتهای پیام/
چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۱
کد مطلب: 454624
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *