۰

تضعيف نهادهای انقلابی از راهبردهای دشمنان است/ رشادت های سپاه پاسداران در سیلی به صورت دشمن قابل تقدیر است

امام جمعه موقت اهل سنت شهرستان چابهار گفت: تخريب و تضعيف نهادهاي انقلابي از راهبردهاي دشمنان در جهت نفوذ سياسي در كشور است.
تضعيف نهادهای انقلابی از راهبردهای دشمنان است/ رشادت های سپاه پاسداران در سیلی به صورت دشمن قابل تقدیر است

مولوی عبدالواحد بزرگزاده، امام جمعه موقت اهل سنت شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران، با اشاره به روحیه خدمات رسانی سپاه در عرصه‌های مختلف و همراه همیشگی در کنار مردم بیان کرد: خدمت‌گذاری سپاه توفیقی است که شامل حال مردم شده و بسیج در تمام عرصه‌ها مردم را تنها نگذاشته و هر جا نیاز داشته‌اند به آنها کمک کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه ملت ایران توانسته دست استكبار و دشمنان را از منافع اسلام قطع کند، تصریح کرد: مديريت يكپارچه كشور بدون دخالت آمريكا و ايادي استكبار جهاني يكي از توفيقات انقلاب اسلامي است كه مردم بايد به آن افتخار كنند.

مولوی اهل سنت چابهار ادامه داد: انسجام شكل گرفته در جمهوري اسلامي با هيچ سرمايه اي قابل سنجش نيست و اين يكپارچگي عامل وحشت و ترس استكبار جهاني شده است.

وی با اشاره به اینکه فشارهای اقتصادی هیچ تاثیری در اراده ملت ایران ندارد، اغان کرد: آمريكا و ايادي آن از اوايل پيروزي انقلاب، گمان مي كردند كه با تحريم و فشارهاي اقتصادي مي توانند مردم را از آينده نظام نااميد كنند اما مردم با وحدت و همدلي از رهبري نظام اسلامي حمايت كردند و امروز از عزتمندترين ملت هاي جهان محسوب مي شود.
 
رشادت های سپاه پاسداران در سیلی به صورت دشمن قابل تقدیر است
بزرگزاده با اشاره به اینکه محروميت زدايي و توجه به امور مردم محروم يكي از شاخص های سپاه است، اظهار کرد: خدمات سپاه پاسداران جمهوری اسلامی در طول تاریخ چهل ساله انقلاب بی‌نظیر و بی‌بدیل است و در بسیاری از اتفاقات مانند سیل جنوب استان که هم اکنون درگیر است اقدامات به موقع بیانگر مردمی بودن این نهاد ارزشی و انقلابی در کشور است.

وی بااشاره به اقدام قابل تقدیر سپاه افزود: رشادت های سپاه پاسداران در سیلی به صورت دشمن قابل تقدیر است؛ همانطور که این حرکت هم از نظر مقام معظم رهبری از آن به عنوان سیلی تعبیر کردند که یک سیلی عادی نبود.

امام جمعه اهل سنت چابهار با بیان اینکه بزرگترین دستاورد این حرکت ایجاد شک و تردید است، گفت: در مقابل این راهبرد باید ثبات قدم و قاطعیت داشته باشیم و تا صف آخر دشمن متمرکز شویم.

وی خاطرنشان کرد: دشمن با حماقت خود قصد تفرقه در کشور و بین ملت و دولت و سپاه را داشت ولی خداوند آن را وسیله‌ای برای عزت و اقتدار سپاه و موجب وحدت، همدلی مسئولان مبدل کرد و امروز محبوبیت سپاه بیشتر شده است.
سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۰
کد مطلب: 454578
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *