۰

راه اندازی ۵۸ واحد صنعتی در سیستان وبلوچستان

معاون امورصنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان وبلوچستان از راه اندازی ۵۸ واحد صنعتی با سرمایه گذاری ۹۹۲ میلیارد ریال از ابتدای سالجاری تا پایان آبان ماه در استان خبرداد.
راه اندازی ۵۸ واحد صنعتی در سیستان وبلوچستان
به گزارش چهاربهاران، مسعود قائنی  معاون امورصنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان وبلوچستان در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، گفت: از ابتدای سال تا پایان آبان ماه ۱۳۹۸ تعداد ۵۸ واحد صنعتی با سرمایه گذاری ۹۹۲ میلیارد ریال و اشتغال ۵۱۲ نفر در استان راه اندازی شده است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از نظر تعداد ۷ درصد و از نظر سرمایه گذاری ۱۹ درصد و از نظر اشتغال ۱۰ درصد رشد داشته است.
او  ادامه داد: عمده سرمایه گذاری‌های انجام شده در زمینه ایجاد واحد‌های تولیدی شستشو و دانه بندی شن و ماسه، انواع پروفیل، انواع ملحفه و تشک، آسفالت، کولرگازی، فیلترهوا، دستمال بهداشتی بوده است.
قائنی در پایان، ابراز داشت: بیشترین واحد‌های بهره برداری شده مربوط به شهرستان زاهدان با ۲۴ فقره و ایرانشهر با تعداد ۶ فقره، سیب و سوران با تعداد ۵ فقره، هامون با تعداد ۴ فقره، نیمروز با تعداد ۴ فقره، سراوان با تعداد ۴ فقره، چابهار با تعداد ۳ فقره، خاش با تعداد ۲ فقره، کنارک با تعداد ۲ فقره و شهرستان‌های زابل، سرباز، میرجاوه و نیکشهر هر کدام با تعداد یک فقره در رتبه‌های بعدی قرار دارند.
انتهای پیام/
پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۶
کد مطلب: 454515
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *