۰

یادداشت/پرستیژمن منطقه آزاد جنوب شرق کشور در حاشیه روی توسعه

چند سال از مدیرعاملی کارشناس اسبق سازمان منطقه آزاد چابهار می گذرد و حواشی مدیریت این منطقه گرانبهای تجاری جایگاه خود را در اقتصاد این خطه پیدا نکرده است.
یادداشت/پرستیژمن منطقه آزاد جنوب شرق کشور در حاشیه روی توسعه
به گزارش چهاربهاران، خبرنگار این پایگاه خبری طی یادداشتی نوشت؛ آقای کردی این روزها آنقدر وارد فاز دیپلماتیک شده است که کارگزارانی را برای باز کردن درب ماشین و محل کار خودش در منطقه آزاد چابهار مورد استفاده قرار می دهد که این رفتار ها در محرومیت سیستان و بلوچستان جای بسی تامل دارد!

شما تصور کنید ضعف مدیریتی ولی نداشتن دغدغه نه تنها مانع کاهش تورم در چابهار نشده است بلکه کالای وارداتی چابهار مانند برنج را برخلاف انتظارها نسبت به سایر نقاط کشور گرانتر کرده است.

از حواشی تخلفات مالی در سازمان گرفته تا حل و فصل گره ها با کارشناسان سازمان بازرسی کشور؛ این ها نه تنها نمره خوبی در کارنامه مدیرعامل جنتلمن منطقه آزاد چابهار نیست بلکه پویایی کپرنشینی آثار وضعی این آرامش مدیریتی عبدالرحیم کردی می باشد.

عدم اولویت بندی برای تکمیل طرح های اجرا شده در چابهار نمونه بارز دیگری از سومدیریت در سازمان به شمار می آید بدین سبب در حالی در هفته جاری ساخت بزرگترین ورزشگاه کریکت کشور در منطقه به مرحله اجرا در می آید که ورزشگاه کریکت ثانی در محل دریا بزرگ چراگاه گوسفندان شده است.

مدیرعامل جوان منطقه آزاد چابهار بهتر نبود بجای توجه به طرح های حاشیه ای، اقتصاد منطقه را با توسعه تولید ارتقا دهید و بجای بهانه های واهی در خصوص تحریم های اقتصادی بر روی طرح های مهمتر تجاری در منطقه تمرکز کنید!

انتهای پیام/ح.ک
چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۴
کد مطلب: 454398
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *