۰

مدیر کل جدید شیلات سیستان و بلوچستان منصوب شد/۴۲ درصد صید کشور از سواحل چابهار و کنارک تامین می شود

طی مراسمی مدیر کل جدید شیلات سیستان و بلوچستان با حضور مقامات شیلات کشور در چابهار تودیع و معارفه شد.
مدیر کل جدید شیلات سیستان و بلوچستان منصوب شد/۴۲ درصد صید کشور از سواحل چابهار و کنارک تامین می شود
به گزارش چهاربهاران معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع سازمان شیلات در آئین معارفه محمد شهلی بر به عنوان مدیرکل جدید شیلات استان که با حضور مسئولان در سالن جلسات اداره کل شیلات استان در چابهار برگزار شد بیان کرد: استفاده حداکثری از توان همکاران در توسعه دریا محور سواحل مکران و بالفعل کردن ظرفیت های فراوان شیلاتی استان برای شیلات حائز اهمیت است.

حمزه رستم پور توجه و نگاه ویژه مسئولین استانی و محلی برظرفیت های شیلاتی سواحل این استان را بسیار ارزشمند و مغتنم شمرده و افزود: مدیر کل جدید شیلات استان باید از فرصت های سواحل مکران برای توسعه اقتصاد نهایت بهره را ببرد.

وی با بیان اینکه یک چهارم آبزیان کشور در این منطقه تولید و بیش از ۴۲ درصد صید کشور از این استان تأمین می شود ادامه داد: صید از آبهای دور و برداشت از ذخایر بین المللی برای کشور سودمند بوده و توسعه این موضوع نیز مورد حمایت و استقبال سازمان شیلات می باشد.

مهندس رستم پور بر تولید محصولات با ارزش افزوده و برداشت و تکثیر گونه های با ارزش آبزیان تأکید و خواستار برنامه ریزی و توجه بیش از پیش مدیرکل شیلات استان در این خصوص شد.

وی در ادامه به اعتبارات عمرانی و جاری استان ها در سازمان شیلات اشاره و تصریح کرد: خوشبختانه با ظرفیت های فراوان شیلاتی و اقدامات خوبی که در سالهای اخیر در این استان انجام شده این اعتبارات از رشد چشمگیری برخوردار بوده و امیدواریم با تلاش بیشتر این اعتبارات بیش از پیش افزایش یابد.

مدیر کل شیلات استان نیز در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از اعتماد رئیس سازمان شیلات ایران و حمایت های استاندار و نماینده چابهار در مجلس به تشریح اهداف پرداخته و خاطر نشان کرد: در این راستا از خرد جمعی و تمام ظرفیت ها و توان نیروی انسانی همکاران استفاده خواهند نمود.

محمد شهلی بر با بیان اینکه در سال رونق تولید و حمایت از تولید کنندگان قرار داریم، بر نگاه ویژه خود به معاونتهای تخصصی آبزی پروری و صیادی بر اساس برنامه های پیش بینی شده که تولید و اشتغال را دربرداشته باشد تأکید کرد.

در پایان این مراسم، حکم آقای محمد شهلی بر به عنوان مدیر کل شیلات استان سیستان و بلوچستان قرائت و تقدیم وی شد و دکتر محب علی سیستانی جهت تلاش ها و خدمات انجام داده در مدت تصدی سرپرستی این اداره کل مورد تکریم قرار گرفت.

انتهای پیام/
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۶
کد مطلب: 454391
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *