۰

وحدت علمای اهل سنت و تشیع عامل عصبانیت مزدوران و دشمنان کشور

فرماندار ویژه چابهار گفت: علمای کرام اهل تشیع وتسنن با وحدت مثال زدنی همواره دلبستگی و علاقه خود را به نظام جمهوری اسلامی ایران نشان داه اند که این موضوع مورد کینه و عصبانیت بدخواهان مردم ایران اسلامی شده است.
وحدت علمای اهل سنت و تشیع عامل عصبانیت مزدوران و دشمنان کشور
به گزارش چهاربهاران رحمدل بامری صبح امروز در دیدار با امام جمعه اهل سنت چابهار کخ به مناسبت هفته وحدت با حضور فرمانده سپاه و برخی از مسئولین انجام شد بیان کرد: با وجود تلاش دشمن برای ایجاد اختلاف و تفرقه اما به مدد حضور روحانیت عالم، آگاه و روشن مقید به سنت پیامبر اعظم (ص) شاهد تقویت وحدت و همدلی بین شیعیان و اهل تسنن در مناطق مختلف کشور و به ویژه در استان سیستان و بلوچستان هستیم.  

وی با اشاره به تاکید بزرگان و روحانیت تشیع بر حفظ وحدت افزود: همواره امام عظیم الشان و راحل (ره) و پس از ایشان مقام معظم رهبری به عنوان تنها منادی وحدت در جهان اسلام، بر این مهم تاکید داشته و علمای اهل تشیع و تسنن با روشنگری این محور را تقویت کردند.

فرماندار ویژه چابهار ادامه داد: همه مسئولین مکلف اند در راستای حفظ وحدت و افزایش هم افزایی در شهرستان تلاش کنند و با توجه به شرایط حاکم بر منطقه و جامعه بین المللی حفظ وحدت از ضرورت های امروز کشور می باشد.

وی تشریح کرد: حفظ و ارتقای وحدت و همدلی نیازمند برخورد قاطعانه با مروجین اختلافاتی می باشد که توسط دشمنان خارجی هدایت می شود.

بامری در پایان خاطرنشان کرد: دشمنان وحدت ارکان حاکمیت را نشانه گرفته اند و ما باید تمام همت خود را برای دفاع و مراقبت از وحدت ایجاد شده به کار بگیریم.

انتهای پیام/
سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۵
کد مطلب: 454332
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *