۰
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار:

شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار تعهدی در خصوص اسکان دانش آموزان بهیاری ندارد/ در حال رایزنی و پیگیری جهت حل مشکل اسکان هستیم

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار گفت: دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر هیچگونه تعهدی نسبت به در اختیار قرار دادن خوابگاه، تغذیه و سایر موارد را ندارد و در هنگام ثبت نام در آزمون به کلیه داوطلبین اعلام شد.
شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار تعهدی در خصوص اسکان دانش آموزان بهیاری ندارد/ در حال رایزنی و پیگیری جهت حل مشکل اسکان هستیم
محمود حسین بر در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: برای ارتقای سطح علمی مجتمع آموزش عالی سلامت چابهار و تبدیل آن به یک مرکز آموزشی تلاش‌های زیادی انجام شده و خوشبختانه با رایزنی و پیگیری فراوان و همچنین نظر مساعد مقام عالی وزارت و معاون آموزشی، این خواسته مهم و ارزشمند محقق شده است.

وی افزود: هنرستان بهیاری در سال ۱۳۹۶ و با توجه به نیاز شهرستان افتتاح و اقدام به جذب دانش آموز از طریق آزمون کرده است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار ادامه داد: با توجه به وجود اعتبارات در آن سالها و علی رقم تعهد شبکه بهداشت و درمان نسبت به تهیه خوابگاه، مکان هایی برای دانش آموزان بی بضاعت که توان مالی تهیه مسکن را نداشتند تعیین و در اختیار آنان قرار گرفت.

وی گفت: در هنگام ثبت نام در آزمون به کلیه داوطلبین اعلام شده بود که دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر هیچگونه تعهدی نسبت به در اختیار قرار دادن خوابگاه، تغذیه و سایر موارد را ندارد.

حسین بر خاطرنشان کرد: کلیه قبول شدگان در رشته بهیاری با اطلاع کامل در این خصوص اقدام به ثبت نام کرده اند با این حال مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار در حال پیگیری و رایزی جهت حل مشکل خوابگاه دانش آموزان است.

وی درخصوص خبری مبنی بر عدم تشکیل کلاس های درس تصریح کرد: کلاس هاس درسی هنرستان بهیاری همه روزه دایر است و تنها چند درس تاکنون فاقد معلم بوده اند که آن هم تعیین و تکلیف شده و هیچ مشکلی در خصوص دایر بودن کلاس های درسی در هنرستان بهیاری وجود ندارد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار گفت: این مدارس وابسته به دانشگاه علوم پزشکی است و این دانشگاه برای تامین کادر آموزشی، مربی و تجهیزات آنها اقدامات لازم را انجام داده است.

انتهای پیام/
 
يکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۷
کد مطلب: 454222
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *