۰

اعزام اولین گروه دانشجویی دانشگاه آزاد چابهار به کربلا در اربعین حسینی

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل چابهار گفت: صبح امروز اولین گروه از خواهران این دانشگاه برای اولین بار به زیارت امام سوم شیعیان در کربلا برای اربعین اعزام شدند.
اعزام اولین گروه دانشجویی دانشگاه آزاد چابهار به کربلا در اربعین حسینی
سعید مقدم بقا در گفت و گو با چهاربهاران بیان کرد: اولین گروه از دانشجویان خواهر دانشگاه آزاد اسلامی واحد چابهار بعد از غبار روبی و وداع  با شهدای (گمنام) امروز ۱۶مهر ماه با حضور معاونین دانشگاه عازم کربلا شدند.

وی تاکید کرد: جاذبه مغناطیسی امام حسین(ع) نه تنها فراموش نشد، بلکه الان به حدی رسیده که از مرزهای اسلامی فراتر رفته و تبدیل به یک جامعه جهانی و یک اجتماع عظیم جهانی تبدیل شده که شیعه و سنی، مسلمان و غیرمسلمان در این اجتماع حضور گسترده دارند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل چابهار در ادامه خاطرنشان کرد: امروز در دانشگاه آزاد اسلامی چابهار به لطف الهی و توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) و همت مسئولان دانشگاه، سیل مشتاقان امام حسین(ع) در قالب یک کاروان خودجوش راهی نجف‌اشرف و کربلای‌‌‌‌معلی خواهد شد.

وی با اشاره به فضائل زیارت اربعین اظهار امیدواری کرد: این انتظار می رود دانشجویان عزیز بتوانند در برگشت با کوله باری از معنویت چراغ راه دیگر دانشجویان باشند.

انتهای پیام/
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۴
کد مطلب: 454203
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *