۰

سوخت رسانی جایگاه شیلات و ترمینال چابهار به خودروهای طرح کدینگ

مدیر شرکت نفت منطقه ای جنوب سیستان و بلوچستان گفت: مسافران دارای خودروهایی که با شماره پلاک شهرستان به چابهار سفر می کنند به دلیل کدینگ بودن کارت های سوخت غیربومی باید در جایگاه شیلات و ترمینال سوخت رسانی شوند.
سوخت رسانی جایگاه شیلات و ترمینال چابهار به خودروهای طرح کدینگ
سید باقر نورالدینی در گفت و گو با چهاربهاران بیان کرد: خودروهای دارای پلاک ۸۵ و ۹۵ هیچ محدودیتی برای سوخت رسانی در چابهار ندارند همچنین خودروهای دارای پلاک شهرستانی که از گذشته در چابهار سکونت داشته اند بدون مشکل در همه پمپ بنزین ها سوخت رسانی می شوند.

وی با اشاره به سکونت افراد دارای خودروی پلاک شهرستان در چابهار افزود: این شهروندان نیز با مراجعه به شرکت نفت و ارائه مدرک احراز سکونت می توانند در تمامی پمپ ها اقدام به سوخت رسانی کنند.

مدیر شرکت نفت چابهار ادامه داد: خودروهای دارای پلاک شهرستان به دلیل جلوگیری از سواستفاده های قاچاق سوخت و استفاده از کارت های مهاجر دارای محدودیت سوخت رسانی می باشند روزانه ۳۰ الی ۴۰ لیتر در جایگاه شیلات و ترمینال سوخت رسانی می شوند.

وی با بیان اینکه گردشگران و مسافران هیچ گونه مشکلی در این زمینه پیدا نمی کنند تاکید کرد: گردشگر و مسافر نیز می تواند با مراجعه به مدیریت دو جایگاه مذکور به اندازه مورد نیاز خود سوخت رسانی شود و مشکلی در این زمینه برای میهمانان وجود ندارد.

انتهای پیام/
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۷
کد مطلب: 454201
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *