۰

کارآمدی و توانمندی جهادگران بسیجی غیرقابل انکار است/دولت در زمینه های مورد نیاز از ظرفیت بسیج استفاده کند

امام جمعه چابهار گفت: اصول و پایه ساختار بسیج براساس جهاد و اخلاص در راه خدا برای خدمات رسانی به مردم و مخصوصا محرومین می باشد که بایستی در هر منطقه فعال شود.
کارآمدی و توانمندی جهادگران بسیجی غیرقابل انکار است/دولت در زمینه های مورد نیاز از ظرفیت بسیج استفاده کند
حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موسوی در گفت و گو با چهاربهاران بیان کرد: امنيت و عزت ايران اسلامي مرهون زحمات و ايثار شهدا که برخواسته از بسیج می باشند بوده است به طوری که فرزندان این کشور برای حمایت از ارزش های اسلامی جانفشانی های خالصانه ای انجام داده اند.

وی با بیان اینکه امروز بسیج در مساجد رشد یافته است تاکید کرد: بسیجیان در زمان جنگ بهترین مدافع و رزمنده بودند همچنین در زمان بعد از جنگ، بهترین خادمین ملت بودند، در محرومیت زدایی و کمک به زلزله زدگان در صف مقدم قرار داشتند چرا که بسیج مدرسه عشق است و باید فرهنگ بسیج را در کشور تقویت شود.

امام جمعه چابهار ادامه داد: بسیجیان در هشت سال جنگ و تحریم زحمات زیادی را متحمل شده اند ولی هیچگاه خسته نشده و صحنه را ترک نکردند و اینگونه بسیج جهادی را به منصه ظهور رساندند.

وی با بیان اینکه جهادگران بسیجی همیشه اطاعت پذیر و پشت نظام و رهبری ایستاده و باید همه پشتیبان شان باشند تشریح کرد: بسیج یک تفکر بزرگ است که براساس عدالت ‌محوری، ایثار، اخلاق، شهادت‌ طلبی و اخلاص بنا شده است.

وی با اشاره به اینکه بسیجیان همیشه مخلصانه در حال خدمت بوده و هیچگاه از خدمتگزاری بی منت به مردم خسته نمی شوند اذعان کرد: بسیجیان با تمام قدرت در مقابل توطئه‌ های دشمن ایستاده اند همچنانکه کلمه بسیج به معنای کامل وحدت در جامعه تبلور یافته در عمل جهادگران بسیجی دشمن شکن رفتار خواهند کرد.

وی یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را همیشه زنده دانست و تصریح کرد: بسیجیان با الگوگیری از امام حسین (ع) و شهداء هیچ وقت ذلت را نمی پذیرند چراکه نهادینه شدن فرهنگ بسیج بسیاری از توطئه های دشمنان را خنثی و آنان را در دستیابی به اهداف شومشان ناامید کرده است.

حجت الاسلام موسوی در پایان خاطرنشان کرد: دشمن به خاطر اين افراد مخلص، جرات تعرض به كشور را ندارد و امروز بالاترين منكر در كشور، تضعيف اين قوا است.

انتهای پیام/
پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۳۵
کد مطلب: 454031
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *