۰

تاخیر در اجرای پروژه های بیمارستان امام علی(ع) چابهار ریسک غیرقابل جبران برای بومیان

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار گفت: با توجه به نیاز جدی مردم و کمبود سرانه بهداشتی در شهرستان تسریع در تکمیل پروژه های بیمارستان ۱۹۸ تختخوابی چابهار ضروری است و تاخیر در بهره برداری پروژه های فوق توجیه پذیر نیست.
تاخیر در اجرای پروژه های بیمارستان امام علی(ع) چابهار ریسک غیرقابل جبران برای بومیان
به گزارش چهاربهاران رحمدل بامری در حاشیه عیادت از بیماران بیمارستان امام علی علیه السلام چابهار که به مناسبت عید قربان تا غدیر با اهدای گل و شیرینی همراه بود در میان مسئولین بیمارستان بیان کرد: تکمیل هر چه سریعتر عملیات ساختمانی، فضاهای بهداشتی و درمانی و تامین امکانات و تجهیزات مناسب جهت رفاه حال بیماران بستری در مراکز فوق با جدیت بیشتری انجام شود.

وی با اشاره به تکمیل زیرساخت های لازم تاکید کرد: پروژه های در دست احداث بخش اورژانس، بلوک زایمان، مرکز سوانح سوختگی بیمارستان جزو اولویت ها می باشد و تسریع در عملیات اجرایی بسیار حائز اهمیت است.

فرماندار ویژه چابهار ادامه داد: باید پروژه های کوتاه مدت شامل زیرساخت های این بیمارستان هر چه زودتر توسط دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر دنبال شود تا پروژه میان بلند مدت ۵۴۰ تختخوابی به بهره برداری برسد.

وی با اشاره به کمبود استانداردهای درمانی از راسک تا جاسک خاطرنشان کرد: باتوجه به جمعیت دو میلیونی از راسک تا جاسک تنها یک بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی موجود است که در صورت یک اتفاق و بلای طبیعی تلفات زیادی حاصل می شود.

انتهای پیام/
چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۷
کد مطلب: 454028
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *