۰

تشکیل پرونده برای ۱۲ هزار حاشیه نشین چابهاری/پیش بینی ساخت ۴ هزار مسکن تا پایان سال در حاشیه شهر

رئیس اداره راه و شهرسازی چابهار گفت: یکی از مهم ترین برنامه های ما ساماندهی حاشیه نشین هاست که با پیگیری های انجام شده ۱۲ هزار نفر در نقاط حاشیه شهر شناسایی و تشکیل پرونده شده اند.
تشکیل پرونده برای ۱۲ هزار حاشیه نشین چابهاری/پیش بینی ساخت ۴ هزار مسکن تا پایان سال در حاشیه شهر
علی بامری در گفت و گو با چهاربهاران بیان کرد: در حال حاضر سند هزار و ۵۰۰ هکتار زمین عنقریب صادر و تا پایان سال چهار هزار مسکن در نقاط حاشیه نشین چابهار ساخته می شود.

وی در خصوص وضعیت ساماندهی نقاط حاشیه نشین شهر چابهار ادامه داد: برخی حاشیه نشینان فاقد امکانات شهری به زودی از خدمات لازم، بازگشایی معابر، ساخت و ساز، ارایه امکانات برق، آب، راه، بهداشت، مدرسه بهره مند خواهند شد.

رئیس راه و شهرسازی چابهار ادامه داد: در راستای ساماندهی حاشیه نشینان اقدامات خوبی توسط ادارات راه و شهرسازی و بنیاد مسكن انقلاب اسلامی در حال انجام است و از مردم انتظار داریم برای رفاه خودشان در اجرای این طرح همكاری لازم را داشته باشند.

وی عنوان کرد: ساماندهی مناطق حاشیه شهر چابهار پس از گذشت سالها انتظار به نفع همه و به ویژه ساكنان حاشیه شهر است تا از امكانات برق، آب، راه، طرح هادی، بهداشت، مدرسه و سند مالكیت برخوردار شوند.

بامری خاطرنشان کرد: ساماندهی مناطق حاشیه نشین میرآباد، مرادآباد، جنگلوك، رمین، عثمان آباد، نوك آباد، تیس، هوت آباد واحمدآباد در اولویت است چنانچه فكری برای این مناطق نشود كم كم در آینده مردم با مشكلات بیشتری مواجه خواهند شد.

انتهای پیام/
يکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۰
کد مطلب: 454019
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *