۰

تجلیل از ۲۵ زوج جوان چابهاری بزرگداشت سالروز ازدواج امام علی(ع) و حضرت فاطمه(س)

معاون هماهنگی و عمرانی فرمانداری چابهار گفت: به مناسبت بزرگداشت سالروز ازدواج امیرالمومنین حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) بانوی بانوان دو عالم از ۲۵ زوج جوان تجلیل شد.
تجلیل از ۲۵ زوج جوان چابهاری بزرگداشت سالروز ازدواج امام علی(ع) و حضرت فاطمه(س)
عادل عفتی در گفت و گو با چهاربهاران بیان کرد: بسیاری از زوجین جوان ششم ذی الحجه را با پیروی از آن دو شخصیت مکرم در جهان اسلام و بشریت مراسم آغاز زندگی مشترک خویش را جشن می گیرند.

وی با اشاره اهمیت چنین مراسماتی ادامه داد: زوجین به تاسی از این اتفاق مبارک تاریخی از این روز به عنوان نماد خوشبختی و برکت یاد می کنند.

معاون عمرانی فرمانداری ویژه تاکید کرد: جوانان با ازدواج در این روز امید دارند زندگی خوب و پربرکتی مثل امیرالمومنین علی (ع) و فاطمه (س) داشته باشند این اتفاق به نقل از روایت راویان در یک سال پس از هجرت اتفاق افتاده است.

وی ضمن قدردانی از دست اندرکاران این قبیل برنامه ها تشریح کرد: بر ماست که از سیره این بزرگواران بهره لازم را چه در زمینه ازدواج اسان و ساده زیستی ببریم ایشان درپایان ضمن آرزوی خوشبختی و طول عمر با سعادت برای هر کدام از زوجین داشته باشیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در این مراسم لوح سپاسی به رسم یادبود به هر زوج همراه با اهدای مبلغ ۱۰ میلیون ریالی به ۲۵ زوج حاضر در جشن جمعا به میلغ ۲۵ میلیون ریال اهدا شده است.

انتهای پیام/
يکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۷
کد مطلب: 454017
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *