۰

فرمانده جدید قرارگاه شهید فولادی چابهار معرفی شد/امنیت در راستای محرومیت زدایی وظیفه ذاتی سپاه در سیستان و بلوچستان

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه گفت: فعال‌سازی ظرفیت‌های درونی کشور در قالب محردمیت زدایی در استان آینده روشنی پیش روی اشتغال و توسعه قرار خواهد داد.
فرمانده جدید قرارگاه شهید فولادی چابهار معرفی شد/امنیت در راستای محرومیت زدایی وظیفه ذاتی سپاه در سیستان و بلوچستان
به گزارش چهاربهاران سردار محمد مارانی در مراسم تودیع و معارفه فرمانده جدید قرارگاه شهید فولادی چابهار بیان کرد: پایدار کردن امنیت بستگی به اقدامات محرومیت‌زدایی و مردم یاری دارد، این استان ظرفیت‌های زیادی دارد که برنامه‌ریزی، همت و هماهنگی تمرکز بر اقدامات راهبردی می‌خواهد مثلا با شروع نهضت احیای اشتغال روستایی مربوط به هر منطقه توان در این راه گام برداشت که این مورد باید در تمام مراحل مورد حمایت باشد.

وی با اشاره به مشکلات متعددی که امروز در کشور وجود از جمله تحریم‌ها وجود دارد افزود: در صورتی که نگاه به درون داشته باشیم و به فعال‌سازی ظرفیت‌های درونی کشور بیندیشیم، آینده روشنی پیش روی نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد بود.

وی با اشاره به قطع شدن دست بیگانگان از منابع و ذخایر کشورمان تصریح کرد: در دفاع مقدس آمریکایی ها وقتی متوجه شدند که با اقدامات تروریستی و ایجاد ناامنی در برخی از شهر های ما قادر به سرکوب انقلاب اسلامی نیستند، جنگ تحمیلی را به راه انداختند.

​سردار مارانی عنوان کرد: در دوران دفاع مقدس به دلیل اینکه از تجهیزات نظامی مناسب محروم بودیم، امکان دفاع از تمامیت ارضی برای رزمندگان فراهم نبود و شرایط به سختی پیش می رفت ولی امروز به جایی رسیده ایم که ابرقدرت های دنیا هم توان مقابله با ما را نخواهند داشت.

​وی با اشاره به استقلال کشور در زمینه های دفاعی خاطرنشان کرد: دشمنان و بدخواهان مردم کشور به علت استقلالی که بعد از انقلاب پیدا کردیم کوچکترین علم دفاعی خود را از ما دریغ کردند ولی به حول قوه الهی به توان انسانی داخلی توانستیم مرزهای موشکی را بشکافیم و به قدرت علمی و ساختاری در دفاع از کشورمان برسیم.

به گزارش خبرنگار ما در پایان این مراسم از زحمات سردار سید محمد اعظمی تقدیر و سردار فیاض به عنوان فرمانده جدید قرارگاه شهید فولادی چابهار معرفی شد.

انتهای پیام/
چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۵
کد مطلب: 453999
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *