۰

استخدام ۲۰ نفر از خانواده شهدا در دستور کار بنادر و منطقه آزاد چابهار

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران در چابهار درخواست اشتغال دارند و بکارگیری حدود ۲۰ نفر از خانواده آنان باید در دستور کار منطقه آزاد و بنادر باشد.
استخدام ۲۰ نفر از خانواده شهدا در دستور کار بنادر و منطقه آزاد چابهار
به گزارش چهاربهاران حجت الاسلام والمسلمین مصطفی محامی در جلسه ای که در منطقه آزاد چابهار برگزار شد بیان کرد: تمامی توان را برای رشد و آبادانی این استان پهناور باید بکار گیریم تا مردم شاهد رشد و توسعه منطقه باشند چراکه فرصت های فراوانی در سیستان و بلوچستان و چابهار وجود دارد که باید شناسایی و روی آنها کار شود.

وی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب به آبادانی جنوب سیستان و بلوچستان و سواحل مکران عنوان کرد: نگاه رهبری معظم به توسعه سواحل مکران مثبت است و همیشه در دیدارها از مناطق مختلف و حتی از روستاها و اشخاص هم اطلاع و سوال می کنند.

وی با اشاره به وحدت و دوری از تعصبات در حل مشکلات منطقه ادامه داد: نگاه‌ها در تمام بخش ها به دلیل تنوع قومی و مذهبی به عنوان یک فرصت در این خطه از کشور دیده شود تا منجر به رونق شود.

حجت الاسلام محامی تشریح کرد: در سیستان و بلوچستان این تنوع قومی و مذهبی خیلی برجسته است و باید با انسجام، وحدت و همدلی مردم و مسئولان خدمت و تلاش حداکثری صورت پذیرد.

وی با بیان اینکه منطقه آزاد باید به مردم خدمت کند و نباید مسئولان برای خدمات رسانی بین تشیع و تسنن فرق و امتیاز خاصی قائل شوند خاطرنشان کرد: خدمت بی منت به مردم باید سرلوحه کار قرار گیرد و طرح های زود بازده و اقتصادی باید اجرایی تا مردم از اجرای آنها سریعتر نفع ببرند.

انتهای پیام/
چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۸
کد مطلب: 453995
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *