۰
رئیس اداره ورزش و جوانان چابهار خبرداد:

حضور تيم فوتبال ساحلي جوانان منطقه آزاد چابهار در مسابقات قهرماني كشور

رئیس اداره ورزش و جوانان چابهار گفت: تيم فوتبال ساحلي جوانان سواحل مكران منطقه آزاد چابهار به نمايندگي از استان سيستان و بلوچستان در مسابقات جوانان قهرماني كشور در شهر يزد حضور پيدا كرد .
حضور تيم فوتبال ساحلي جوانان منطقه آزاد چابهار در مسابقات قهرماني كشور
عمر بلوچ در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: تیم فوتبال ساحلی چابهار متشکل از جوانان مستعد این شهرستان با اسپانسری منطقه آزاد چابهار موفق شده در مسابقات قهرمانی کشور به‌ عنوان تنها نماینده سیستان و بلوچستان حضور پیدا کند.

وی افزود:این تيم فوتبال ساحلي با نمایندگان استان هاي يزد، اصفهان، سمنان و بوشهر همگروه است.

رئیس اداره ورزش و جوانان چابهار ادامه داد: اين تيم در اولين بازي خود روز دوشنبه به مصاف تيم گلساپوش يزد يكي از قدرت هاي فوتبال ساحلي كشور رفت كه در يك بازي نزديك اين ديدار را با نتيجه ٦ به ٧ به حريف خود واگذار كرد.

وی گفت: تيم فوتبال ساحلي جوانان سواحل مكران منطقه آزاد چابهار در دومين روز از مسابقات قهرماني جوانان كشور در يزد موفق شد تيم فوتبال ساحلي دريانوردان بوشهر را با نتيجه ٥ به ٤ شكست دهد.

به گفته وی؛ اين تيم با هدايت ناصر حوت مربي زحمتكش ساحلي استان در اين مسابقات حضور دارد.

بلوچ با اشاره به وضعیت شهرستان در حوزه ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: فوتبال ساحلي طي يكسال گذشته رشد خوبي در چابهار داشته كه اميدواريم در آينده ای نزديك به قطب فوتبال ساحلي كشور تبديل شویم.

انتهای پیام/
سه شنبه ۲۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۸
کد مطلب: 453873
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *