با حکم وزیر کشور؛

فرماندار چابهار منصوب شد

19 تير 1398 ساعت 9:58

وزیر کشور در حکمی رحمدل بامری را به عنوان معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه چابهار منصوب کرد.


به گزارش چهاربهاران، رحمانی فضلی وزیر کشور در این حکم بنا به پیشنهاد احمد علی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان رحمدل بامری را به عنوان فرماندار شهرستان ویژه چابهارمنصوب کرده است.

در حکم رحمانی فضلی برای رحمدل بامری آمده است: به موجب این حکم و به پیشنهاد استاندار محترم سیستان و بلوچستان به سمت فرماندار ویژه شهرستان چابهار منصوب می‌شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه‌ای "مدظله العالی" موفق باشید.

رحمدل بامری پیش از این ۶ سال بعنوان بخشدار دلگان، دو سال معاون سیاسی فرمانداری ایرانشهر، ۶ سال فرماندار خاش، چهار سال معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه ایرانشهر، چهار سال مدیرعامل ستاد دیه سیستان و بلوچستان، یک سال دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان و سرپرست فرمانداری چابهار مشعول خدمت بوده است.

بامری از سال ۱۳۷۴ تاکنون به مدت ۲۴ سال در مسئولیت‌های مختلف وزارت کشور (استاندار سیستان و بلوچستان و سازمان‌های تابعه آن) به مردم این استان خدمت کرده و تاکنون کارنامه درخشانی از خود برجا گذاشته است.

انتهای پیام/
 


کد مطلب: 453862

آدرس مطلب: http://4Baharan.ir/news/453862/فرماندار-چابهار-منصوب

چهاربهاران
  http://4Baharan.ir