۰
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت چابهار:

طرح ضربتی نظارت بر کم‌فروشی مصالح ساختمانی در چابهار اجرا شد/ سه واحد سنفی متخلف توقیف شد

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت چابهار گفت: طرح نظارت بر کم‌فروشی و کیفیت مصالح ساختمانی، در گشت مشترک با اداره استاندارد چابهار در هفته جاری انجام شد.
طرح ضربتی نظارت بر کم‌فروشی مصالح ساختمانی در چابهار اجرا شد/ سه واحد سنفی متخلف توقیف شد
هادی اکبری در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران با بیان اینکه طرح نظارتی و کنترل کیفیت مصالح ساختمانی در هفته جاری در شهرستان انجام شد بیان کرد: برای کنترل این فرآورده‌ها واحد‌های تولید و توزیعی، واحد‌های عرضه محصولات و مصالح ساختمانی مورد بازرسی قرار گرفت.

وی افزود: بازرسان اداره صنعت معدن و تجارت چابهار با همکاری اداره استاندارد چابهار نسبت به برگزاری گشتهای مشترک جهت کنترل ونظارت بر قیمتها، صدور فاکتور و فروش کالا طبق ضوابط استاندارد اقدام کردند.

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت چابهار ادامه داد: در این بازرسیها سه واحد صنفی متخلف شناخته شده که پرونده های متشکله جهت صدور حکم مقتضی به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

وی با بیان اینکه هدف از اجرای این طرح کنترل عرضه محصولات با نشان استاندارد بوده که به منظور حفظ حقوق شهروندان اجرا می‌شود گفت: اجرای این طرح از عرضه فرآورده‌های نامرغوب و همچنین محصولات وارداتی بی کیفیت جلوگیری می‌کند.

اکبری افزود: در این طرح انواع مصالح ساختمانی مانند سیمان، گچ، پروفیل، آهن، میل گرد، بلوک سیمانی، آجر و بلوک‌های سقفی مورد بازرسی و نظارت قرار می‌گیرند.

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت چابهار خاطرنشان کرد: در همین راستا از مردم درخواست می شود در صورت مشاهده هر گونه تخلف احتمالی مانند گرانفروشی، کم فروشی و غیره حراست را از طریق تلفن گویای 124 اطلاع تا با متخلفان برخورد قانونی شود.

انتهای پیام/ 
يکشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۲
کد مطلب: 453855
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *