۱
رئیس آموزش و پرورش نیکشهر خبر داد:

رقابت بیش از دو هزار دانش آموز نیکشهری در کنکور سراسری

رئیس آموزش و پرورش نیکشهر گفت: امسال دو هزار و 476 دانش آموز نیکشهری در کنکور سراسری 98 باهم به رقابت می‌پردازند.
رقابت بیش از دو هزار دانش آموز نیکشهری در کنکور سراسری
ساره باور در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران با اشاره به ماراتن بزرگ کنکور سراسری سال 98 در شهرستان نیکشهر بیان کرد: با رقابت 2476 نفر دانش آموز در پنج حوزه امتحانی در روز های پنج شنبه و جمعه در دو نوبت صبح و ظهر به کار خود پایان داد.

وی افزود: آمار شرکت کنندگان کنکور سراسری در شهرستان نیکشهر نسبت به پارسال 7/9 درصد رشد داشته است که از این حیث گروه های آموزشی زبان خارجه با 28/85 درصد و علوم انسانی با 20/14 درصد، بیشترین درصد رشد را به خود اختصاص داده اند.

رئیس آموزش و پرورش نیکشهر پیرامون آمار شرکت کنندگان کنکور سراسری 98 نیکشهر به تفکیک گروه های آموزشی تصریح کرد: بیشترین آمار شرکت کنندگان مربوط به گروه آموزشی علوم انسانی با 1305 شرکت کننده، علوم تجربی 691 شرکت کننده، زبان خارجه 192، ریاضی و فنی 185 و کم ترین آمار شرکت کننده در کنکور سراسری 98 نیکشهر مربوط به گروه آموزشی هنر با 103 نفر شرکت کننده بود.

وی با اشاره به برگزاری کنکور سال 98 در دو نظام آموزشی جدید و قدیم گفت: در مجموع شرکت کنندگان کنکور سراسری 98 نیکشهر در هر پنج گروه آموزشی بیشترین شرکت کنندگان مربوط به گروه آموزشی نظام قدیم علوم انسانی با 774 نفر دانش آموز بوده است.

باور خاطرنشان کرد: از همه ارگان هایی که ما را در برگزاری هر چه بهتر کنکور یاری کرده اند به خصوص عوامل انتطامی، امدادی و همکاران بزرگوارم در کادر اداری و آموزشی صمیمانه تشکر و قدر دانی می کنم و امیدوارم شاهد درخشش دانش آموزان عزيز نیکشهری در کسب رتبه های برتر کنکور باشیم

 
شنبه ۱۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۶
کد مطلب: 453853
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *