۰
معاون فرماندار شهرستان کنارک:

بهره‌گیری از ظرفیت دهیاری‌ها برای اجرای طرح بازسازی روستاها

معاون فرماندار شهرستان کنارک گفت: دهیاری همانند شهرداری ها می‌تواند نقش بسیار موثری در تسریع فرآیند بازسازی و نوسازی روستاها را داشته باشد.
بهره‌گیری از ظرفیت دهیاری‌ها برای اجرای طرح بازسازی روستاها
به گزارش چهاربهاران، محمد اردونی صبح امروز در نشست مشورتی دهیاران ضمن تبریک روز قلم و روز دهیار و شهرداری بیان کرد: ارزش قلم به درستی در کلام الله مجید آمده است و همه ما باید سعی کنیم به درستی از این ارزش الهی استفاده کنیم.

وی ضمن تقدیر از زحمات دهیاران افزود: دهیاران حاصل انتخاب درست منتخبین مردم در شورا های اسلامی در روستاها هستند که آنچه که در روستاها صورت می گیرد ماحصل تلاش دهیاران و همراهی اعضای شورای روستا با هماهنگی بخشداران است.

معاون فرماندار شهرستان کنارک تصریح کرد: یکی از مهمترین اقدامات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بعد از تشکیل جهاد سازندگی بحث تشکیل دهیاری ها برای رسیدگی به روستاها و رفع مشکلات فرهنگی، توسعه ای و عمرانی و زیرساختی در سطح روستاها است.

وی تاکید کرد: دهیاری ها همانند شهرداری ها منشاء خدمات رفاهی و عمومی مردم در روستاها هستند که باید بر این خدمت افتخار کنند.

اردونی گفت: دهیارانی موفق خواهند بود که در زمینه کارهای توسعه ای و مشارکتی زمینه حضور مردم را دوچندان کنند.

در این نشست بخشداران کنارک و زرآباد از دهیاران نمونه این دو بخش تجلیل کردند.

به مناسبت روز شهرداری و دهیاران نشست مشورتی دهیاران با معاون سیاسی و اجتماعی، معاون عمرانی فرمانداری کنارک، بخشداران بخش مرکزی و بخش زرآباد، شهرداران و تعدادی از مدیران اجرایی و دهیاران در سالن کنفرانس فرمانداری کنارک برگزار شد.

انتهای پیام/
 
جمعه ۱۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۲
کد مطلب: 453847
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *