۰

تخصیص اعتبار ساخت دو چمن مصنوعی در روستاهای زرآباد کنارک

رئیس اداره ورزش و جوانان کنارک گفت: دو زمین چمن مصنوعی فوتسال در دو روستای بخش زرآباد شهرستان کنارک تا پایان سال به بهره برداری می رسد.
تخصیص اعتبار ساخت دو چمن مصنوعی در روستاهای زرآباد کنارک
به گزارش چهاربهاران عبدالرشید رئیسی در جلسه شورای راهبردی ورزش بخش زرآباد کنارک که با حضور دهیاران و ورزشکاران در اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار شد اظهار کرد: چمن مشارکتی روستای «بندنیی» بخش زرآباد تخصیص اعتبار شده و در ۶ ماه نخست امسال به بهره برداری خواهد رسید.

وی ادامه داد: همچنین چمن مصنوعی فوتسال روستای «اسماعیل چات» که کارهای آن توسط اداره کل ورزش و جوانان انجام می شود نیز ان شاالله در ۶ ماه دوم سال جاری به بهره برداری می رسد.

رئیس اداره ورزش و جوانان کنارک افزود: اولین قدم برای توسعه ورزش هر روستایی ورزشکاران سازمان یافته هستند که امیدواریم ورزشکاران بخش زرآباد نسبت به بیمه خود هر چه سریعتر اقدام کنند.

وی گفت: در کمیته برنامه ریزی شهرستان کنارک یک سالن ورزشی چند منظوره به همراه استخر سرپوشیده و چندین چمن مصنوعی مشارکتی پیشنهاد شده است.

رئیسی با اشاره به نگاه ویژه مدیرکل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان به ورزش شهرستان کنارک تصریح کرد: این اداره آمادگی دارد تا نسبت به ثبت سازمان های مردم نهاد اقدام کنند.

سرپرست کمیته اسکی روی آب استان سیستان و بلوچستان نیز در این جلسه اظهار داشت: گسترش ورزش های آبی و ساحلی باعث جذب توریست در منطقه خواهد شد.

ایوب بهادری با اشاره به راه اندازی باشگاه موج سوارای در شهرستان کنارک، تصریح کرد: باید از امکانات و ظرفیت های هر منطقه به نحو احسن استفاده کرد.

انتهای پیام/
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۷
کد مطلب: 453771
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *