۰

بخش تالاسمی بیمارستان چابهار به ۴۴ تخت افزایش یافت

فرماندار چابهار گفت: کمبود تخت در مرکز جامع بیماران تالاسمی بیمارستان چابهار پیگیری و به نتیجه مطلوبی رسیده و همچنین ۴۴ تخت برای بیماران تالاسمی این مرکز در روز گذشته اضافه شده است.
بخش تالاسمی بیمارستان چابهار به ۴۴ تخت افزایش یافت
به گزارش چهاربهاران رحمدل بامری در طی بازدید از بیمارستان امام علی (ع) چابهار افزود: پیرو مطالبات مردم در خصوص کمبود سیستم سرمایشی در بیمارستان امام علی (ع) و همچنین مشکلاتی در بخش تالاسمی اقدامات لازم جهت افزایش تجهیزات درمانی انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه مکاتباتی در خصوص سیستم های نوین سرمایشی و گرمایشی مجهز و پکیج های مخصوص برای این بیمارستان صورت گرفته تاکید کرد: امیدواریم با کمک های دولت سایر بخش ها و تجهیزات لازم راه اندازی شود تا بیماران نیازمند به طور مطلوب از امکانات این بیمارستان استفاده کنند.

بامری ادامه داد: رویکرد اجرای برنامه تحول سلامت برآوردن رضایت مردم و بیماران است که متعاقب آن حمایتهای دولت و مسئولین را می طلبد که خوشبختانه تاکنون آنچه که در توان پرسنل زحمت کش بیمارستان بوده است دریغ نشده است.

وی با اشاره به فعال شدن داروخانه مجاور بیمارستان امام علی (ع) به صورت شبانه روزی خاطرنشان کرد: اجرای چنین اقداماتی علاوه بر رضایت مردم باعث توجه بیشتر در مباحث درمانی خواهد شد که در نتیجه بیمارانی که در نیمه شب توان تردد در سطح شهر را ندارند به سرعت به داروها و در نتیجه درمان دسترسی پیدا می کنند.

انتهای پیام/
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۴
کد مطلب: 453758
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *