۰

رفع محدودیت آبی و کنارک مطالبه عمومی ساکنان روستاها

معاون عمرانی فرمانداری ویژه کنارک گفت: حل مسائل و مشکلات آب شرب روستاهای بخش مرکزی کنارک که مطالبه اهالی و شورای بخش به نمایندگی از شوراهای روستایی می باشد بایستی رفع شود.
رفع محدودیت آبی و کنارک مطالبه عمومی ساکنان روستاها
به گزارش چهاربهاران سپیده آبیل در جلسه بررسی مسائل و مشکلات آب شرب بخش مرکزی در که در فرمانداری کنارک برگزار شد افزود: حل مسائل و مشکلات آب شرب روستاهای این شهرستان می تواند علاوه بر ترقی و توسعه شهری عاملی برای افزایش رفاه اجتماعی باشد.

وی ادامه داد: تامین آب آشامیدنی مردم مسئله مهمی است و مسولانی که وظیفه تامین و توزیع آب شرب را دارند باید با تلاش بیشتری نسبت به امور محوله اقدام کنند

معاون عمرانی فرمانداری کنارک ادامه داد: سامان دهی تانکر می تواند یکی از موارد رفع کمبودات در کوتاه مدت باشد تا اجرای طرح های کلی آبرسانی به طور کامل اجرا شوند.

آبیل با بیان اینکه در این پروژه آبرسانی خط انتقال به طول هزار و 200 متر، یک باب مخزن 500 مترمکعبی و ایستگاه پمپاژ آب ساخته می شود، گفت: در مجموع بیش از 120 میلیارد ریال برای این پروژه آبرسانی هزینه می شود.

وی درخصوص مشکلات کم آبی در چابهار و کنارک گفت: با تکمیل پروژه های آبرسانی در دست اجرا بزودی بخشی از این مشکلات حل می شود.

وی خاطرنشان کرد: تلاش ما در شرکت آب و فاضلات حل مشکلات مردم روستاهای محروم است که با وجود محدودیت های اعتباری از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

انتهای پیام/
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۰
کد مطلب: 453736
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *