۰

اداره ورزش و جوانان متولی اصلی پر کردن اوقات فراغت محصلان چابهاری

فرماندار چابهار گفت: برنامه های اوقات فراغت باید پاسخگوی جامعه هدف ما باشد و از تنوع بیشتری نسبت به سالهای گذشته برخوردار باشد.
اداره ورزش و جوانان متولی اصلی پر کردن اوقات فراغت  محصلان چابهاری
به گزارش چهاربهاران رحمدل بامری در جلسه توجه به اوقات فراغت در چابهار افزود: اوقات فراغت یک بحث فرهنگی و بسیار مهمی در سطح جامعه است و خیل عظیمی از دانش آموزان، دانشجویان و جوانان ما با این بحث در تعطیلات تابستان درگیر می باشند که با برنامه ریزی صحیح می تواند مناسب ترین بستر برای رشد و شکوفایی استعدادهای جوانان ایجاد کرد.

وی تاکید کرد: چنانچه مسئولان جامعه و خانواده های هدایت و راهنمایی جوانان را در خصوص اوقات فراغت بر عهده نگیرد این ایام می تواند به عنوان یک تهدید جدی تلقی شده و زمینه ساز بروز بسیاری از آسیب های اجتماعی شود.

رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان ادامه داد: در برنامه ریزی اوقات فراغت باید علاقمندی ،نیاز سنجی و مشارکت خانواده ها در حوزه های مختلف را مد نظر داشته باشیم و از حداقل امکانات لازم که در اختیار داریم به نحو بسیار خوب و ارزنده ای استفاده کنیم.

"رحمدل بامری" در پایان صحبتهای خود همکاری کلیه دستگاهها را با اداره ورزش وجوانان که محوریت اصلی اوقات فراغت می باشد در بحث ارائه برنامه های خود به این اداره و جمع بندی فعالیتهای خود در طول مدت اوقات فراغت و ارائه آن به اداره ورزش وجوانان برای ارزیابی اوقات فراغت و معرفی دستگاه برتر و همچنین اطلاع رسانی جامع در خصوص برگزاری برنامه های فوق در تابستان 98 را خواستار شد.

انتهای پیام/
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۵
کد مطلب: 453734
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *