۰

اجرای تئاتر ۴ روزه "نویسنده مرده است" در مجتمع فرهنگی هنری گلشهر چابهار

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چابهار گفت: گروه تئاتر رها از ۲۰ ام تا ۲۴ ام خرداد و در صورت استقبال مخاطبان تا ۳۰ام تئاتر "نویسنده مرده است" را در مجتمع فرهنگی هنری گلشهر چابهار اجرا می کنند.
اجرای تئاتر ۴ روزه "نویسنده مرده است" در مجتمع فرهنگی هنری گلشهر چابهار
محمد امین محمدی در گفت و گو با چهاربهاران افزود: تئاتر یکی از کارهای هنری و عامه پسند جامعه می باشد و چابهار دارای ظرفیت و استعدادهای بازیگری بوده همچنین در برنامه پیش رو این تئاتر مناسب افراد زیر ۱۲ سال نمی باشد و رعایت حجاب اسلامی برای تماشا الزامی است.

وی با بیان اینکه تماشاگران نیم ساعت قبل از اجرا در محل حضور داشته باشند تاکید کرد: طبق مقررات عکس برداری و فیلم برداری از نمایش و تماشاگران در محل مجتمع و سالن نمایش ممنوع است بهای بلیت برای هر نفر هفت هزار تومان می باشد.

رییس اداره ارشاد اسلامی شهرستان چابهار ادامه داد: این گروه تئاتر در گذشته برنامه هایی اجرا کرده اند که شامل، سال ۸۹ نمایش تلفن، سال ۹۱ ملکه های فرانسوی، سال ۹۱ گاوچران سرخ پوست فمینیست دو آتشه، سال ۹۳ نمایش کلاغ، سال ۹۴ خوانش نمایشنامه هر چند روز یه دونه از اون خطا رو پاک کن و سال ۹۵ خوانش نمایشنامه خواستگاری می باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اجرای تئاتر علاوه بر سرگرمی مخاطب یکی از ابعاد و مشکلات جامعه را به نمایش می گذارد تا در حل معضلات اجتماعی موثر باشد.

انتهای پیام/
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۳
کد مطلب: 453629
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *