۰
معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد چابهار:

خانه فرهنگ چابهار آذرماه سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: پروژه ساخت خانه فرهنگ چابهار از اواخر سال 97 آغاز شده است و آذرماه سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.
خانه فرهنگ چابهار آذرماه سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید
گرشاسب خزائنی در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: منطقه آزاد با هدف توسعه و گسترش فضاها و مکان‌های فرهنگی هنری، مبادرت به احداث نخستین خانه فرهنگ چابهار در پیکره یکم کرده است.
 
وی افزود: خانه فرهنگ منطقه آزاد در راستای گسترش ارتباط با هنرمندان و هم‌اندیشی جوامع محلی در بخش‌های مختلف فرهنگی و هنری،ساماندهی امور خدمات هنرمندان و تدوین برنامه‌های مناسبتی و مسئولیت اجتماعی سازمان ایجاد می‌شود.

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: فضاهای ساختمان خانه فرهنگ با آگاهی از نیازهای جامعه محلی شامل سالن هنرمندان، کارگاه هنری، کلاس آموزشی، گالری نمایش آثار هنری، فروشگاه غرفه کتاب و آثار فرهنگی هنری می‌باشد.

وی با بیان اینکه طبق برنامه در سال 20 هزار نفر می توانند از خانه فرهنگ منطقه آزاد چابهار استفاده کنند تصریح کرد: ساختمان خانه فرهنگ با 36 میلیارد ریال اعتبار به مساحت 1800 متر در محدوده این منطقه ساخته می شود.

خزائنی خاطرنشان کرد: با بهره برداری از این مرکز فرهنگی نابرابری توزیع امکانات فرهنگی کاهش یافته و زمینه گرایش مردم به ویژه جوانان به مسائل فرهنگی از جمله کتابخوانی فراهم می شود.

انتهای پیام/
سه شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۱
کد مطلب: 453505
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *