۰

تعلیم و تربیت ادامه راه انبیای الهی ست/ معلمان طرح اعتکاف علمی کنارک تجلیل شدند

سرپرست فرمانداری کنارک گفت: معلم رسالت خود را فقط کنترل یک کلاس نداند بلکه یک معلم رسالتی بالاتر از یک حاکم شهر جهت راهبری یک نسل را بر عهده دارد.
تعلیم و تربیت ادامه راه انبیای الهی ست/ معلمان طرح اعتکاف علمی کنارک تجلیل شدند
به گزارش چهاربهاران ابابکر بلوچ در مراسم تجلیل از معلمان طرح اعتکاف علمی شهرستان کنارک که بعد از ضیافت افطاری فرهنگیان برگزار شد، اظهار کرد: نظارت مستقیم بر فعالیت آموزشی دانش آموز و دادن برنامه در خود مدارس توسط مدیران یکی از راه حل های موقتی برون رفت از مشکلات آموزشی در سطح شهرستان می باشد.

وی ضمن تقدیر از زحمات عوامل اجرایی اعتکاف علمی خواستار در گیر کردن بیشتر اقشار جامعه به آموزش شد و آموزش را تنها راه حل برون رفت از آسیب های اجتماعی دانست.

سرپرست فرمانداری کنارک ادامه داد: نعمتی که همواره باعث رشد و تعالی انسان می شود علم و دانش است به طوری که باید کتاب خوانی در جامعه رواج پیدا کند.

وی تاکید کرد: ایجاد رقابت سالم در میان دانش آموزان و همچنین توصیف دستاورد رسیدن به درجات والای انسانی و اجتماعی با تحصیل توسط دانش آموزان می تواند در علم آموزی موثر باشد.

در پایان این مراسم از همه دست اندرکاران برنامه اعتکاف علمی در مدارس بخش مرکزی کنارک با اهدای لوح یادبودی از طرف فرماندار تجلیل شد.

انتهای پیام/
پنجشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۷
کد مطلب: 453469
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *