۰

تشکیل پرونده تخلف کم فروشی و گران فروشی برای ۴ صنف چابهاری در ماه مبارک رمضان

رئیس صنعت، معدن و تجارت چابهار گفت: در نظارت فروش در ماه مبارک رمضان برای یک واحد میوه فروشی به دلیل تخلف گرانفروش ، دو واحد رستوران به دلیل تخلف کم فروشی و یک واحد سوپر مارکت به دلیل تخلف گران فروشی و عدم درج قیمت تشکیل پرونده شد.
تشکیل پرونده تخلف کم فروشی و گران فروشی برای ۴ صنف چابهاری در ماه مبارک رمضان
هادی اکبری در گفت و گو با چهاربهاران اذعان کرد: واحد بازرسی اداره صنعت، معدن و تجارت چابهار در صبح و عصر دیروز از سطح بازار شهر از کلیه اصناف بازدید و نظارت انجام شد.

وی با بیان بازرسی از کلیه فروشگاه های عرضه مواد غذایی افزود: عمده فروشان مواد غذایی و بهداشتی، عمده فروشان مواد پروتئینی، خیاطان، فروشندگان آش و حلیم، کبابی ها، رستورانها و میوه فروشان در این نظارت بازرسی شدند.

رئیس صنعت و معدن چابهار ادامه داد: گشت مشترک با بازرسان شبکه بهداشت در شیفت عصر در رسیدگی به شکایات واصله به ستاد خبری من جمله اقداماتی بود که در بازرسی رمضانی انجام شده است.

وی با اشاره به برخورد با متخلفان تاکید کرد: در بازرسی های انجام شده پرونده های متشکله جهت صدور حکم مقتضی به تعزیرات حکومتی ارسال می شوند.

وی خاطرنشان کرد: گران فروشی و کم فروشی برای سود بیشتر کاسبان علاوه بر اینکه تشنج اقتصادی در اجتماع ایجاد می کند سبب نارضایتی عمومی مردم خواهد شد.

انتهای پیام/
چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۸
کد مطلب: 453462
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *