۱

فعالیت روزانه ۱۲ رستوران و اغذیه فروشی در ماه مبارک رمضان در چابهار

رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان چابهار گفت: با توجه به تصمیمات اتخاذ شده در کمیته تصمیم گیری اصناف مقرر شد جهت رفاه حال مسافران به صورت روزانه ۱۲ رستوران و اغذیه فروشی چابهار مشغول به فعالیت باشند.
فعالیت روزانه ۱۲ رستوران و اغذیه فروشی در ماه مبارک رمضان در چابهار
هادی اکبری در گفت و گو با چهاربهاران اذعان کرد: هر ساله طبق تقسیم بندی درخواست رستوران ها و اغذیه فروشی ها در اتاق اصناف چابهار تصمیمات لازم برای شیفت بندی کار و کسب این صنف ها در ماه رمضان اتخاذ می شود.

وی با اشاره به افزایش ۱۴ تقاضا نسبت به سال گذشته افزود: امسال تقاضاها برای کسب مجوز کار و کسب نسبت به سال گذشته بیشتر بود به طوری که ۳۶ مورد رستوران و اغذیه فروشی برای کار و کسب درخواست دادند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت چابهار ادامه داد: سال گذشته ۲۲ صنف اغذیه و رستوران برای فعالیت در ماه مبارک رمضان درخواست داده بودند که با تقسیم بندی به دو نیمه از ماه برای کاسبی مجوز دریافت کردند.

وی تاکید کرد: امسال نیز اگر قرار بود این رویه مانند سال گذشته به دو قسمت تقسیم شود بایستی ۱۸ صنف فعال باشند که طی جلسه ای با حضور نماینده شهرداری و اماکن در دفتر معاون سیاسی فرمانداری چابهار به دلیل اعتراض سال گذشته ستاد امر به معروف و نهی از منکر در این خصوص به سه قسمت در ماه تقسیم بندی انجام شد.

اکبری خاطرنشان کرد: در حال حاضر مجموعا روزانه ۱۲ صنف اغذیه و رستوران در شهرستان چابهار در ماه مبارک رمضان جهت رفاه حال مسافران مشغول به فعالیت می باشند و تا پایان ماه از ۳۶ صنف به صورت چرخشی هر ۱۰ روز ۱۲ پیشه اغذیه باز می باشند.
انتهای پیام/
يکشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۲
کد مطلب: 453449
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *