۰
معاون استاندار و سرپرست فرمانداری چابهار:

آمادگی سرمایه گذار داخلی و خارجی در بخش گردشگری چابهار/ سرمایه گذاری 100 میلیارد تومانی در صنعت گردشگری

معاون استاندار و سرپرست فرمانداری چابهار گفت: سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی بسیاری برای ورود به صنعت گردشگری اعلام آمادگی کرده‌اند که باید درست هدایت شوند تا بتوان از ظرفیت آن‌ها استفاده کرد.
آمادگی سرمایه گذار داخلی و خارجی در بخش گردشگری چابهار/ سرمایه گذاری 100 میلیارد تومانی در صنعت گردشگری
به گزارش چهاربهاران، رحمدل بامری در نشست با موضوع سرمایه گذاری در صنعت گردشگری اظهار کرد: چابهار با توجه به جاذبه هاي گردشگري منحصر به فرد بايد به نحو مناسبي به گردشگران داخلي و خارجي معرفي شود و به منظور سرعت بخشيدن به اهداف تعيين شده با در نظر گرفتن اين که برخورداري از زيرساخت ها و تاسيسات و تسهيلات و امکانات مربوطه در امر گردشگري از اولويت هاي توسعه این صنعت به شمار مي رود.

وی افزود: در عرصه زیرساخت‌های گردشگری باید نگاه توسعه‌ای وجود داشته باشد و این نگاه باید به اولویت تبدیل شود تا سیاست‌های صنعت گردشگری محقق شود.

معاون استاندار و سرپرست فرمانداری چابهار ادامه داد: صنعت گردشگری صنعت بسیار کم هزینه ولی با درآمد و کارایی بسیار فراوان است و به عنوان یک راه میان برد برای توسعه کشور در جهان مطرح است.

وی با اشاره به نقش سرمایه‌گذاری در حوزه زیرساختهای گردشگری بر توسعه این صنعت و در نتیجه افزایش درآمد و اشتغالزایی، ابراز امیدواری کرد و گفت: جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی در توسعه صنعت گردشگری چابهار بسیار مهم است و باید این روند سرمایه‌گذاری در این بخش استمرار داشته باشد.

بامری بیان کرد: برای متناسب‌سازی زیرساخت‌های گردشگری نیازمند فعالیت برنامه‌محور هستیم تا در نقاطی که در آینده نیاز بیشتری به زیرساخت در حوزه گردشگری دارد با مشکل مواجه نشویم.

وی خاطرنشان کرد: باید تلاش شود تا از طریق تسهیل‌ امور، جذابیت‌های لازم برای سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری به‌وجود آید.

در این جلسه "سعیدی" سرمایه گذار بخش خصوصی که دارای شرکای خارجی می باشد با توجه به پتانسیل های بی بدیل گردشگری چابهار آمادگی خود را جهت انجام سرمایه گذاری در صنعت گردشگری به مبلغی بالای ۱۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد.

انتهای پیام/
پنجشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۱
کد مطلب: 453349
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *